Rozwój osobisty 13 Zasady twardości psychicznej FBI

13 Zasady twardości psychicznej FBI

-

- Advertisment -

Śmieję się od ludzi, którzy piszą o twardości umysłowej, kiedy wszystko, co muszą zacytować, to statystyki pochodzące z doświadczeń innych ludzi. Rzadka jest osoba, która pisze o tym, że jest silna psychicznie na podstawie własnego doświadczenia.

Kiedy zostałem przesłuchany, aby zostać agentem FBI, jedną z rzeczy, które podobały mi się w panelu wywiadu, było to, że urodziłem się i wychowałem na ranczu dla bydła w centrum Wyoming. Nie dorastałem rozpieszczany i nie widziałem siebie niczym. Zamiast tego byłem młody, surowy i głodny, aby udowodnić, że zasługuję na szansę ciężkiej pracy i samodzielnego zdobycia drabiny sukcesu.

Nie miałem unoszących się rodziców, którzy dawaliby mi wszystkie korzyści, jakie dają dziś miękkie, uparte i niewdzięczne dzieci.

Wyszukaj frazę „nieustępliwość umysłowa”, a prawdopodobnie pojawi się wiele poglądów na temat tego, co to oznacza.

Ciężko pracowałem, aby zidentyfikować moje podstawowe przekonania na temat twardości psychicznej. Tutaj dzielę się 13 kluczowymi zasadami, których nauczyłem się od czasu mojej pracy w FBI:

Zasada 1: Pewność siebie

Jeśli nie wiesz, co czyni cię, na zawsze zignorujesz najważniejszą osobę w swoim życiu - siebie.

Agenci FBI muszą się dobrze poznać, aby przewidzieć ich reakcję w obliczu nieznanego.

Zasada 2: Świadomość innych

Wielu uważa, że ​​wytrwałość psychiczna to zdolność przywódcy do przebijania się przez emocje i uczucia bez dotykania ich, aby mogli nieoczekiwanie maszerować naprzód. To nie jest takie proste.

Agenci FBI odnoszą sukcesy w śledztwach, ponieważ potrafią rozpoznać negatywne emocje innych i przewidzieć, jak wymkną się spod kontroli.

Zasada 3: Komunikacja

Być może masz najlepsze pomysły na świecie, ale dopóki nie wyjaśnisz ich innym, nigdy nie będziesz niczym innym jak wykształconym porzuconym.

Agenci FBI wykorzystują wywiady jako najbardziej niezawodne i skuteczne narzędzie dochodzeniowe. Pomimo tego, co widzisz w filmach i telewizji, komunikowanie się z ludźmi i zmuszanie ich do współpracy jest bardziej skuteczne niż szantaż i groźby.

Zasada 4: Trwałość

Odporni ludzie są odporni psychicznie, ponieważ biorą odpowiedzialność za swoje działania i nie uciekają się do marudzenia lub obwiniania innych za swoją sytuację.

Agenci FBI nie mogą wybrać swoich zadań, więc uczą się odporności i odbijają od lepkich sytuacji, w których często się znajdują.

Zasada 5: Autentyczność

Jedyny raz miałem kłopoty z tajną pracą agenta FBI, kiedy próbowałem być kimś, kim nie byłem. Mógłbym podać inne imię lub tytuł, ale jeśli chciałem odnieść sukces, musiałem być autentyczny.

Nauczyłem się tego od lat jako śledczy FBI: Odważne jest opowiadanie o tym, kim jesteś z całego serca. Trudno porzucić to, kim według ciebie powinieneś być, kim naprawdę jesteś. To, co czyni twoją historię wyjątkową, sprawi, że będziesz potężny.

Zasada 6: Zaufanie

Pierwszą rzeczą, której nauczyłem się w Akademii FBI, było to, że sukces mi nie uwierzył; Zamiast tego zaufanie do siebie i moich umiejętności doprowadziłoby mnie do sukcesu. Cztery miesiące spędziłem w Akademii, rozwijając zaufanie - przedtem Wysłano mnie z bronią i odznaką.

Upuść mnie w środku każdej drużyny lub sytuacji, gdziekolwiek i kiedykolwiek - nie bałbym się, ponieważ byłem przekonany, że odniosę sukces gdziekolwiek jestem.

Zasada 7: Nieograniczające przekonania

Przekonania, które się ograniczają, to kłamstwa, które nazywamy siebie z powodu czegoś, co wydarzyło się w naszej przeszłości.

Agenci FBI uczą się, jak szybko nie wypuścić gówna z torfu z przeszłości; wiedzą, że to nie ich przeszłość określa, kim są i dokąd zmierzają. To, co naprawdę je określa, to ich oczekiwania na przyszłość.

Jedyną różnicą między szynami a trumną są wymiary.

Zasada 8: Wola

Zdolność do powiedzenia „nie” wezwaniu pokusy i pragnienia końca nazywana jest wolą.

Agenci FBI potrzebują siły, aby znaleźć energię, motywację i entuzjazm, aby kontynuować, nawet gdy są zmęczeni, niespokojni i stają w obliczu dochodzenia bez prostych odpowiedzi lub rozwiązań.

Zasada nr 9: Piasek

Grit to twoja zdolność do wytrwania w perspektywie długoterminowej i rozwijania się pomimo wszelkiego rodzaju nieplanowanych wydarzeń.

Jako agent FBI wiedziałem, że sposób, w jaki poradzę sobie z wyzwaniami, określi, jak odniosę sukces. Kluczem do uwolnienia mojego największego potencjału była szorstkość i wytrwałość, a nie talent czy wykształcenie.

Grit Up-Be.Fiercely.Awesome!

Zasada 10: Pozytywne myślenie

Naszym największym narzędziem uporczywości umysłowej jest nasza zdolność wyboru jednego pomysłu nad drugim.

Agenci FBI są pozytywnymi myślicielami, którzy wierzą, że zwyciężą w swoich okolicznościach, a nie wierzą, że ich sytuacja się zmieni.

Zasada 11: Myślenie o wzroście

Myślenie o rozwoju wierzy, że można rozwijać inteligencję i osobowość; Nie są to nietypowo zrootowane funkcje.

Odnoszący największe sukcesy agenci FBI przyjęli podejście oparte na wzroście, które rozkwitło w związku z tym wyzwaniem, i postrzegali porażkę jako odskocznię do rozwoju i rozszerzenia swoich istniejących możliwości.

Zasada 12: Wdzięczność

Wdzięczność jest jedną z najważniejszych emocji, które możemy pielęgnować, ponieważ jeśli nie będziemy wdzięczni za to, co mamy, nigdy nie będziemy wdzięczni za to, co zyskujemy.

Agenci FBI, marynarka SEALS i siły specjalne kultywują emocje wdzięczności, aby pomóc im przetrwać ciężkie czasy.

Zasada 13: Mistrzostwa

Sekret sukcesu jest prosty: ciężko pracować. Ludzie sukcesu ciężko pracują, aby zostać najlepszymi artystami.

Zestawy umiejętności agentów FBI tworzą elastyczne i zwinne myślenie, które może szybko zmieniać kurs wraz ze zmianą okoliczności. Wiedzą lepiej niż ktokolwiek, że nikt nie utopił się w basenie potu.

© 2017 LaRaeQuy. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[ff id="6"]

Latest news

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...
- Advertisement -

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Garmin Nuvi 1690 Przegląd GPS piesze wycieczki

Plusy: nüLink! Usługi, rozmowy w trybie głośnomówiącym, odczytywanie wysokościPrzeciwko: Za dużo reklam, nośniki MicroSDWprowadzony na rynek w styczniu 2010...

Must read

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you