Rozwój osobisty Bogaty ojciec, zły ojciec - zmień przywództwo, a pieniądze...

Bogaty ojciec, zły ojciec - zmień przywództwo, a pieniądze przepłyną

-

- Advertisment -

Jeśli kiedykolwiek spróbujesz odnieść sukces w biznesie i wielokrotnie ci się nie uda, uczucie frustracji i rozpaczy może być przytłaczające. W większości przypadków może dojść do kilku awarii i wysłać większość ludzi, którzy pakują się z powrotem w bezpieczeństwo i bezpieczeństwo szlifowania od 9 do 5.

Wielokrotnie prześladowania stają się bogate w szybkie programy mające na celu zapewnienie wolności finansowej tobie i twojej rodzinie, zawsze są drogą do rozczarowania i długu. Ale nawet ci, którzy podejmują właściwe decyzje, potrzebują czasu na doskonalenie swoich umiejętności i poświęcają jak najwięcej czasu na naukę swoich branż, mogą nadal mieć trudny sukces. Czy to wszystko kwestia szczęścia? Jaka jest odpowiedz

Dla przedsiębiorców, którzy nie chcą rezygnować z sukcesu, może być tuż za rogiem. Niestety, zbyt często ludzie zbyt wcześnie rezygnują z marzeń o wolności finansowej i przedsiębiorczości.

Czasami trzeba skręcić w zakręt, zmienić się w „myślenie” bardziej niż wiedzę lub umiejętności. Dla tych z was, którzy wciąż szukają swobody finansowej we własnym przedsiębiorstwie, pomocne może być porównanie z bogatym ojcem / biednym ojcem. Mamy nadzieję, że będziesz wiedział, gdzie masz już dostęp do sukcesu lub nad czym musisz pracować, aby poprawić.

MINICHET BOGACICH OSÓB:

 • Orientacja na rozwiązanie
 • Kontrolowana wartość
 • Wdzięczność
 • Zasady sukcesu kierują moim życiem
 • Bierze odpowiedzialność
 • Inwestuje czas / pieniądze w siebie i innych
 • On podejmuje decyzje
 • Zadaje pytania
 • Robi to, co jest właściwe / etyczne
 • Myśli „dlaczego nie mogę”, a nie „dlaczego nie mogę”
 • Uważają, że przepływy pieniężne są prawidłowe

Porównaj to teraz z UMYSŁEM NIEBEZPIECZNYCH OSÓB:

 • Zorientowany na problemy
 • Uważają, że koszty nie są inwestycjami
 • Koncentruje się na niedoborze
 • Rób to, co lubię, kiedy mi się podoba
 • Okoliczności prowadzą moje życie
 • Wydaj pieniądze i czas
 • Przeprosi i oskarża
 • Robi to, co jest wygodne
 • Myśli „dlaczego nie mogę”
 • Pewne nastawienie przychodzi z pieniędzmi

Rozważając przeszłość, bogaty człowiek spogląda wstecz na to, czego się nauczył i zyskał, wykorzystując swoją przeszłość jako narzędzie do osiągnięcia jeszcze większych sukcesów w przyszłości. Wykorzystują również swoje wcześniejsze doświadczenia jako powód do dalszego rozwoju.

Z drugiej strony jednak osoba z mentalnością ubóstwa korzysta ze swojej przeszłości, by spojrzeć w przeszłość i zastanowić się, co przegapiła lub straciła. W ich słownictwie jest wiele rzeczy, które można lubić. Osoba z takim podejściem pozwala, aby przeszłość była wygodnym usprawiedliwieniem dla ich obecnej sytuacji.

Jeśli chodzi o obecne myślenie, bogaty człowiek rozważa to, co już ma, co musi zrobić, aby iść naprzód, koncentrując się na rozwiązaniach, wyjaśniając swoje cele. Biedny myśli o tym, czego nie ma, co inni muszą zrobić, i koncentruje się na problemach i uzasadnia swoją obecną sytuację.

Myśląc o przyszłości, bogaty człowiek używa go, by iść naprzód. Widzi nagrody, opracowuje rozwiązania pojawiających się problemów i używa zwrotów takich jak „będę”. Dla tych, którzy mają mentalność ubóstwa, zawsze jest wiele pragnienia i nadziei szukających szczęścia lub wygranych na loterii, aby zmienić swoje finanse lub pozwolić rządowi lub obecnym okolicznościom na dyktować ich przyszłość.

Bogaci ludzie uczą się inaczej niż inni. Mają wszystkie pytania i pieniądze. Uczą się dla rozwoju osobistego i wzrostu. Uczą się poprzez naukę i naukę. Przeciwnie, myślenie o ubóstwie ma wszystkie odpowiedzi i brak pieniędzy. Uczą się o tym wszystkim narzekać. Nauczą się obsługiwać / nawigować. Używają telewizji jako głównego źródła edukacji.

Bogaci ludzie również pracują inaczej. Pracują z celem. Pracują, aby budować swoje marzenia. Robią wszystko, co konieczne, aby odnieść sukces i starają się poprawiać przy każdej okazji. Osoba z ubóstwem pracuje, ponieważ musi płacić rachunki i nigdy nie stara się zrobić więcej niż minimum.

Czasami wystarczy uświadomić sobie bogate porównanie ojca i biednego, może być wystarczające, aby zmiana świadomości była wystarczająco znacząca, aby podnieść cię na wyższy poziom osobistej zabawy. Zarządzanie nie zawsze dotyczy innych i Twojej firmy. Zarządzanie sobą może być największym wyzwaniem!

[ff id="6"]

Latest news

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...
- Advertisement -

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Garmin Nuvi 1690 Przegląd GPS piesze wycieczki

Plusy: nüLink! Usługi, rozmowy w trybie głośnomówiącym, odczytywanie wysokościPrzeciwko: Za dużo reklam, nośniki MicroSDWprowadzony na rynek w styczniu 2010...

Must read

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you