Zdrowie Dlaczego krytyka suplementów kolagenowych jest bezpodstawna

Dlaczego krytyka suplementów kolagenowych jest bezpodstawna

-

- Advertisment -

Ostatnie artykuły tak zwanych ekspertów ds. Pielęgnacji skóry twierdzą, że suplementowany kolagen nie działa, a niedawna tendencja do promowania produktów kolagenowych jest bezpodstawna.

W rzeczywistości nic nie może być dalsze od prawdy. Rzućmy okiem na główną krytykę wynikającą z tych artykułów.

Kolagen poprzez suplementy nie może być wchłaniany do organizmu

To wydaje się być główną krytyką. To, że producenci suplementów kolagenowych twierdzą, że kolagen jest wchłaniany do organizmu, jest uważane za kłamstwo. W rzeczywistości ponad 20 lat badań nad produktami kolagenowymi doprowadziło do powstania kolagenu w tak czystej postaci, że jego współczynnik absorpcji wynosi 95%.

Należy jednak zauważyć, że liczba ta dotyczy tylko suplementów na bazie pigułek przyjmowanych i wchłanianych przez jelita, a nie maści wcieranych w skórę.

Kolagen „starzeje” skórę

Ktoś, kto twierdzi, że ma produkt, który „starzeje się” w każdej części ciała, powinien poważnie rozważyć nominację do Nagrody Nobla, ponieważ mógł znaleźć eliksir młodości. Szczerze mówiąc, żaden ekspert żadnej wartości nie twierdziłby, że kolagen uzupełnia skórę.

Można powiedzieć, że suplementy kolagenu mogą i będą przeciwdziałać efektom starzenia poprzez zwiększenie naturalnej podaży kolagenu przez organizm, gdy organizm spowalnia produkcję kolagenu w miarę starzenia się.

Firmy oferujące suplementy zalecają naturalną produkcję kolagenu, aby zwiększyć brak sukcesu swoich produktów

Ta kwestia jest podnoszona przez osoby, które doświadczyły tylko gorszych produktów, i jako takie, użytkownicy podobno są „oszukani”, aby zmienić swój styl życia, aby naturalnie wytwarzali kolagen.

Rzeczywistość jest taka, że ​​przestrzeganie zdrowego stylu życia jest korzystne i tak, zmiana codziennej rutyny w celu naturalnej produkcji większej ilości kolagenu jest dobrym pomysłem, ale ważniejsza, ponieważ promuje wchłanianie suplementowanego kolagenu.

Jak wspomniano wcześniej, wiele negatywnych pras otaczających suplementy kolagenowe można prześledzić na podstawie doświadczeń z produktami niskiej jakości. Uważa się, że wiele produktów kolagenowych przynosi rezultaty.

Na przykład Pure-Col jest jednym z takich produktów, o których dowiedziono, że zwiększają ilość kolagenu w organizmie. Występuje w postaci łatwej do przełknięcia pigułki i dlatego jest znacznie bardziej skutecznie wchłaniany przez organizm. Pure-Col uzupełnia naturalne magazynowanie kolagenu, utrzymując młody wygląd skóry i elastyczność stawów.

Podsumowując, prawda jest taka, że ​​suplementy kolagenu działają, a produkty tak dobre jak Pure-col mogą dawać rezultaty. Więc następnym razem, gdy ktoś powie ci, że suplementy kolagenu nie działają, wiesz co powiedzieć.

Aby dowiedzieć się więcej na temat urody i korzyści zdrowotnych suplementów kolagenowych, odwiedź Sanctum Health.

[ff id="7"]

Latest news

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy szukać tych, które są uznawane za dobre? Najważniejsze przy wyborze odzieży...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...
- Advertisement -

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Must read

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...
- Advertisement -

Czytaj dalejRELATED
Artykuły w kategorii