Zdrowie Dowiedz się, jak stymulować kolagen i elastynę w organizmie

Dowiedz się, jak stymulować kolagen i elastynę w organizmie

-

- Advertisment -

Zastanawiasz się, jak zwiększyć kolagen i elastynę w ciele? Jedno jest pewne; nie możesz tego zrobić, używając tylko kremów zawierających kolagen i elastynę. Zanim się tym zajmę, zobaczmy, o co chodzi w tych dwóch substancjach.

Kolagen i elastyna są białkowymi substancjami występującymi w organizmie; współpracują ze sobą, aby nadać skórze jędrność i elastyczność (elastyczność). Kolagen jest często nazywany & # 39; klej & # 39; ciała, ponieważ utrzymuje ciało razem i zapobiega jego wirtualnemu rozpadowi.

Problem zaczyna się z wiekiem; jeśli to zrobimy, kolagen i elastyna w naszym ciele zmniejszą się, co prowadzi do zwiotczenia i powstawania linii i zmarszczek. efektem końcowym jest utrata młodzieńczo wyglądającej skóry.

Możesz jednak zastąpić zubożone białka; Ale jeśli używałeś tabletek, kremów lub zastrzyków z kolagenu i elastyny ​​z myślą, że tak stymulujesz kolagen i elastynę, popełniasz naprawdę duży błąd. Cząsteczki w kremach są zbyt duże, aby przeniknąć przez skórę; po drugie, pigułki i zastrzyki nie działają, ponieważ wymiana lub odbudowa kolagenu i elastyny ​​jest złożonym procesem i można to osiągnąć jedynie poprzez dostarczenie ciału składników niezbędnych do wykonania jego naturalnego zadania.

Znana mi firma z Nowej Zelandii opracowała zaawansowany składnik o nazwie Cynergy TK, o którym dowiedziono, że stymuluje produkcję naturalnego kolagenu i elastyny ​​w organizmie. Cynergy TK to funkcjonalna keratyna uzyskana z wełny owiec nowozelandzkich przez sublimację.

Pomaga promować zdolność skóry do zachowania naturalnego nawilżenia. Cynergy TK zawiera również kompleksy białek cynku o niskim stężeniu; Dlatego wspomaga odrastanie komórek skóry niezbędnych do naprawy i utrzymania skóry. Keratyna w Cynergy TK jest w pełni dostępna dla skóry, ponieważ delikatna metoda sublizacji pozwala jej być bioaktywna.

Kolejnym składnikiem używanym przez tę firmę we wszystkich produktach do pielęgnacji skóry jest Nano HEQ10, najsilniejszy rodzaj koenzymu Q10. Pomaga również stymulować produkcję kolagenu i elastyny. CoQ10 jest substancją podobną do witaminy, która występuje w komórkach organizmu; Jest silnym przeciwutleniaczem i pomaga hamować aktywność wolnych rodników przed uszkodzeniem organizmu. Ponieważ Nano HEQ10 ma postać emulsji, przenika przez siedem warstw skóry.

Jeśli naprawdę chcesz wiedzieć poważnie, jak zwiększyć kolagen i elastynę w organizmie; wtedy powinieneś używać produktów do pielęgnacji skóry, które zawierają powyższe naturalne składniki.

Odwiedź moją stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o tych dwóch i innych niezbędnych naturalnych składnikach.

[ff id="7"]

Latest news

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy szukać tych, które są uznawane za dobre? Najważniejsze przy wyborze odzieży...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...
- Advertisement -

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Must read

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...
- Advertisement -

Czytaj dalejRELATED
Artykuły w kategorii