Budownictwo Home Based Business Made EAsy

Home Based Business Made EAsy

-

- Advertisment -

Każdy chce założyć własny biznes i zostać własnym szefem, ale wielu nie wie, jak to zrobić. Istnieją różne rodzaje firm domowych. Firmy usługowe, sprzedaż produktów i domowe firmy internetowe, aby wymienić tylko kilka.

W tym artykule przeprowadzę Cię przez proces zakładania własnego domowego biznesu online. Spróbuję rozwiązać niektóre łamigłówki. Jeśli zastosujesz się do tych wytycznych, będziesz gotowy do działania w krótkim czasie bez dużych inwestycji.

Przede wszystkim musisz wiedzieć, co zrobi Twoja firma. Czy zaoferuje usługę? Czy zamierzasz sprzedawać produkty? Są to dwa ogólne typy firm internetowych omówione w tym artykule.

Jaki rodzaj usługi zaoferujesz, jeśli chcesz zaoferować usługę? Czy zostanie udostępniony osobom posiadającym strony internetowe? Czy będzie to usługa, z której każdy może korzystać, czy będzie ograniczona do Twojego regionu?

Zadaj podobne pytania, jeśli chcesz sprzedać produkt. Czy będzie to produkt, który sprzedajesz i dostarczasz lokalnie, na poziomie krajowym lub międzynarodowym? Jeśli zdecydujesz się na wysyłkę na cały świat, czy wiesz coś o wysyłce produktu za granicę? To samo dotyczy dostawy krajowej. Czy znasz koszt wysyłki produktu do kraju, w którym mieszkasz?

Po udzieleniu odpowiedzi na te pytania będziesz mieć lepszy pomysł na to, jak ostatecznie zostanie ukształtowany Twój domowy biznes internetowy.

Potrzebujesz nazwy domeny. Większość ludzi uważa, że ​​nazwa ich firmy jest najlepszym sposobem na uzyskanie nazwy domeny. Jednak ogólna nazwa domeny ze słowami kluczowymi powiązanymi z twoim produktem lub usługą będzie Ci znacznie lepiej służyć. Możesz także zarejestrować nazwę swojej firmy jako nazwę domeny i odnieść się do swojej witryny, ale nie jest to konieczne.

Ogólna nazwa domeny może pomóc w ruchu w wyszukiwarkach i być bardziej niezapomnianym. To tylko jeden z wielu czynników, które pomogą ci w optymalizacji wyszukiwarek, ale jest to krok, który powinieneś zrobić na początku. Przykład: Cars.com to lepsza nazwa domeny niż Ford.com, chociaż Ford wydał miliony na samą reklamę i branding. Nawet cheapusedcars.com jest lepszy, ponieważ ludzie będą go szukać.

Musisz znaleźć dobrego rejestratora domen, a nie taniego rejestratora domen. Tanie oznacza tanie w domenie nazw domen. Twoja nazwa domeny jest ważna. Chodzi o wydawanie 25 USD rocznie na rejestratora, który oferuje więcej usług i jakości, zamiast wydawania 10 USD lub mniej na taniego rejestratora. Jeśli dodatkowe 15 USD rocznie powoduje lub psuje działalność w domu, możesz nie chcieć założyć takiej firmy.

Następnie potrzebujesz usługi hostingowej. Tutaj również tańsze nie jest lepsze. Istnieją dobre usługi hostingowe za 100 USD rocznie, a nawet nieco mniej. Każdy, kto oferuje hosting za mniej, powinien podnieść czerwoną flagę. Wybierz i zapłać co najmniej rok po zarejestrowaniu nazwy domeny. Jeśli masz abonament miesięczny, prawdopodobnie nie jesteś w pełni zajęty swoim nowym domowym biznesem.

Teraz masz nazwę swojej domeny i hostujesz nową witrynę, ale gdzie jest ta strona i jak ją zdobyć? Masz kilka opcji. Możesz uczyć się HTML i tworzyć własne. Możesz użyć edytora WYSIWYG, takiego jak FrontPage, aby stworzyć własną stronę internetową. Możesz zatrudnić kogoś, kto stworzy dla Ciebie Twoją witrynę.

Najpierw porozmawiajmy o nauce HTML, aby stworzyć własną stronę internetową dla swojego domowego biznesu. Tutaj jest krzywa uczenia się. Jest to najlepsza opcja spośród powyższych trzech, ale nauka wymaga czasu. Dzięki tej opcji za kilka dni prawdopodobnie nie będziesz już działać. W dłuższej perspektywie zaoszczędzisz dużo pieniędzy na naukę HTML i tworzenie własnych stron internetowych. Im więcej witryn masz w portfelu, tym więcej masz przynajmniej jednej, która będzie dużym zwycięzcą. Jeśli napiszesz własny kod, możesz utworzyć nową witrynę tak często, jak chcesz.

Następnie stwórz własną witrynę biznesową dla prywatnych użytkowników z wydawcą WYSIWYG. (To, co widzisz, dostajesz). Te edytory są podobne do tworzenia dokumentu. Wszystko jest wizualne i nie musisz

Kod jeden kawałek.

Następnie jest kolejna opcja, aby zatrudnić projektanta stron internetowych, aby stworzyć witrynę firmy domowej. Profesjonalny projektant stron internetowych wie, jak nadać swojej witrynie pożądany wygląd. Należy jednak zachować ostrożność przy wyborze projektanta stron internetowych. Dodam tutaj kilka rzeczy, o których warto pamiętać;

1. Jeśli powiedzą, że rejestrują dla ciebie nazwę domeny, powiedz nie. Rejestracja nazwy domeny nie jest trudna technicznie. Zrób to sam. Wielu projektantów stron internetowych rejestruje nazwę domeny w najtańszym możliwym do znalezienia miejscu, a następnie pobiera opłatę za nazwę domeny w wysokości 100 USD lub więcej rocznie. Wielu z nich bierze to we własnym imieniu! Spowoduje to poważne problemy, jeśli zdecydujesz się przestać korzystać z ich usług. Nazwa domeny powinna zawsze znajdować się w Twoim imieniu.

2. Zapytaj ich, jakiego programu używają do budowy Twojej witryny. Jeśli korzystasz z FrontPage, Dreamweaver lub innego wydawcy WYSIWYG, możesz także stworzyć własną stronę internetową firmy. Jeśli nie piszesz HTML od zera, nie powinieneś zajmować się projektowaniem stron internetowych.

3. Jeśli chcesz być rozliczany co miesiąc za prowadzenie witryny za Ciebie, bądź ostrożny. Nie podpisuj rocznych umów. Twoim zadaniem jest stworzenie dla ciebie domowej witryny biznesowej. Pozwól im się tego trzymać. Większość projektantów to tylko projektanci. Nie są guru wyszukiwarek, liderami biznesu ani niczym innym. Zatrudnij projektanta do projektowania i innych, aby robili, co mogli.

4. Nie pozwól im mówić o funkcjach, których nie potrzebujesz. Podobnie jak sprzedawcy używanych samochodów, będą próbować zachęcić cię do dodania wielu dzwonków i gwizdków, których nie potrzebujesz.

5. Witryna z broszurami jest zasadniczo używana do informowania użytkowników o oferowanych produktach lub usługach oraz do kontaktowania się z Tobą w celu uzyskania dalszych informacji. Zwykle jest to strona główna, strona o stronie i strona kontaktowa. Nie powinno to kosztować więcej niż 500 USD.

6. Jeśli chcesz dodać możliwość zakupu produktu lub usługi, płacąc za nie za pośrednictwem domowej witryny firmy, staje się ona witryną handlu elektronicznego. Ponownie zwróć uwagę na dzwonki i gwizdy, które sprzedawca witryny, z której korzystasz, próbuje cię sprzedać. PayPal to świetna opcja na początek. Możesz łatwo założyć konto PayPal. Możesz tworzyć własne przyciski zakupu i wklejać je na swojej stronie internetowej, używając dostarczonego kodu, nie będąc guru HTML. Możesz nawet ustawić koszty wysyłki i wszystko inne za darmo za pośrednictwem PayPal. Pobierają niewielkie odsetki za sprzedaż, ale oferowane przez nich usługi są tego warte. Ponadto nie ma opłat konfiguracyjnych ani opłat miesięcznych, podobnie jak w przypadku innych rozwiązań handlu elektronicznego. Jeśli wielkość sprzedaży osiągnie tysiące dolarów miesięcznie, możesz poszukać lepszego rozwiązania, ale do tego czasu skorzystaj z PayPal.

7. Stare powiedzenie wśród tych, którzy zarabiają w Internecie, brzmi: „Zbudujesz pierwszy na show, a resztę na ciasto”. Co to znaczy Najprawdopodobniej na początku będziesz bardzo zaniepokojony wyglądem swojej witryny, ale projektowanie jest najmniej ważnym aspektem twojego domowego biznesu internetowego. Wielu się nie zgodzi, ale kogo to obchodzi? Powtarzam, projektowanie jest najmniej ważnym aspektem twojego domowego biznesu. Ładna witryna bez ruchu z dnia na dzień staje się brzydsza. Brzydka strona internetowa z ruchem, który sprawia, że ​​pieniądze są piękniejsze dzięki dolarowi. Utwórz ogólny budżet dla swojej domowej firmy internetowej. Nie wydawaj więcej niż 30% tego budżetu na projektowanie. Spędź resztę swojej witryny na reklamie, reklamie i innych promocjach, które przyciągają klientów. Nie pozwól projektantowi powiedzieć, że jego projekt jest ważniejszy niż sukces twojego domowego biznesu.

Teraz, gdy nazwa Twojej domeny, hosting i witryna są aktywne, potrzebujesz klientów. Gdzie je znajdziesz? Mam swoją stronę, nie znajdziesz mnie teraz? NIE, nie będą.

Istnieje wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby uzyskać ruch. Możesz kupić AdWords od Google, MSN (wkrótce) lub Yahoo. Daje to dostęp do osób, które szukają określonych słów kluczowych. Zwracaj uwagę na stawki i ustaw limity wydatków, aż zobaczysz, za jakie słowa kluczowe zarabiasz.

[ff id="2"]

Latest news

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy szukać tych, które są uznawane za dobre? Najważniejsze przy wyborze odzieży...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...
- Advertisement -

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Must read

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...
- Advertisement -

Czytaj dalejRELATED
Artykuły w kategorii