Rozwój osobisty Jak urządzić świetną imprezę, nie tracąc zmysłu: nastrój hostessy

Jak urządzić świetną imprezę, nie tracąc zmysłu: nastrój hostessy

-

- Advertisment -

Sposób myślenia hostessy: jak zorganizować imprezę PUBLICZNĄ, nie tracąc przy tym rozumu

Niektórzy ludzie po prostu uwielbiają imprezy, a inni ich nienawidzą. Jeśli jesteś w drugiej kategorii, pomiń tę lekcję. Ale jeśli jesteś miłośnikiem dobrej uroczystości i chcesz rzucić dużą, przeczytaj ją dalej.

Istnieją cztery kluczowe zasady organizowania wspaniałej imprezy: 1. Rozmiary rzeczy, utrzymuj je małe, jeśli nie masz wystarczającego doświadczenia.

2. Postawa, koleżeństwo i szczęście to znaki rozpoznawcze wielkiej imprezy. Poczuj się, a to rozleje się na twoich gości.

3. Ułatw gościom dostęp do wszystkich szczegółów.

4. Spraw, by było atrakcyjne: każdy uwielbia widzieć i być widzianym w miłej atmosferze.

Jaką imprezę kocha tylu ludzi? Koleżeństwo, śmiech, połączenie, zamiłowanie do piękna, próbowanie nowego jedzenia, autentyczne zainteresowanie innymi ludźmi, samorozwój i może tylko chwalenie się. Niektórzy lubią chodzić na imprezy bardziej niż tylko oni, a niektórzy uwielbiają proces planowania, kupowania, projektowania i przeprowadzania dużej imprezy.

Jedną z niezwykle ważnych rzeczy, które powinieneś wiedzieć, aby stworzyć idealne miejsce na imprezę, jest to, aby każdy i sam gość poczuli się wyjątkowo, mile widziani i wyjątkowy uczestnik imprezy. Wypełnij pokój ludźmi, którzy chętnie tam są i cieszą się, że cię mają.

Oto kilka wskazówek, jak zaplanować i zbudować niezwykłe i udane wydarzenie dla znajomych.

1. Zdecyduj, czy rozmiar jest duży czy mały. Zajmij się liczbą, którą uważasz za łatwą w obsłudze, ale wystarczająco dużą, aby uczestnicy mogli się wtopić i nie polegali na tobie, że trzymasz się za ręce. Dobra impreza jest nieco głośna, nie dlatego, że muzyka jest szalona, ​​ale z powodu trwającej rozmowy o miareczkowaniu. Jeśli nie chcesz urządzać małej wieczornej imprezy, spróbuj dotrzeć do liczby wyższej niż 15 osób.

2. Pomyśl o POSTAWIE, tonie i brzmieniu imprezy, którą chcesz zorganizować. To powinno odzwierciedlać twój styl. Czy jesteś artystyczny? Czy jesteś przedsiębiorcą? Jesteś czarujący czy skromny? Czy mieszkasz w małym miasteczku, miasteczku, na przedmieściach? Czy prowadzisz „gorący” samochód lub mamę SUV-ów? Zaprojektuj imprezę, która będzie dobrze pasować do Twojej osobowości i wartości.

Aby impreza była autentyczna i aby ludzie czuli się tam, gdzie jej miejsce, jej „postawa” powinna być czymś, co ty, gospodarz lub gospodyni, czuje się dobrze. Ta samoświadomość poprowadzi Cię przez wybór właściwego rodzaju jedzenia, napoju, który chcesz podać, i rodzaju dekoracji - jeśli w ogóle chcesz świętować i rodzaj muzyki, którą grasz. Pamiętaj o wysublimowanym wyrażeniu „Bądź wierny sobie”. W ten sposób poczujesz się jak na imprezie, więc twoi przyjaciele.

3. Zrób wszystko ŁATWO dla swoich gości. Jeśli masz przednie światła, upewnij się, że numer domu jest łatwy do odczytania. Nie zmuszaj nikogo, by cieszył się jedzeniem i piciem. Zaplanuj każdy szczegół, aby naczynia i jedzenie były ustawione tak, aby ludzie mogli cieszyć się wszystkim, co wylądujesz. Wyobraź sobie siebie jako kogoś, kto nigdy nie był w twoim domu i patrz na niego oczami. Upewnij się, że otwieracze do butelek znajdują się w pobliżu butelek, otwieracze do wina znajdują się w pobliżu wina.

Nikt nie powinien szukać tych podstawowych rzeczy.

W każdym razie ochłodź swoje napoje bardzo chłodno. Co jest gorszego niż picie ciepłego białego wina? Nic !!

Przekąski najlepiej nadają się na stand-up cocktail party. Jeśli możesz uciec bez widelców, tym lepiej. Upewnij się, że jest dużo serwetek i że przekąski są twarde i niekontrolowane. Istnieje nieograniczone możliwości przygotowywania posiłków z palca. Możesz zrobić je sam, kupić mrożone gotowe produkty z Sama Clubu lub dowolnej liczby lokalizacji (Nancy to świetna marka), lub zaprezentować połączenie produktów domowych i gotowych. Jeśli dopiero zaczynasz imprezować, trzymaj się sprawdzonego i prawdziwego California Dip Dip, crudités (surowe warzywa), fajne frytki i dip itp.

I nie mogę wystarczająco podkreślić ... Jeśli używasz jednorazowych talerzy i talerzy, używaj ładnych, ładnych, solidnych talerzy dobrej jakości. Oczywiście najlepszym sposobem prezentacji żywności jest użycie własnej lub pożyczonej porcelany lub talerzy porcelanowych. Zamiast tego wysokiej jakości jednorazowe talerze i naczynia będą w porządku.

4. Zapewnij ATRAKCYJNĄ atmosferę. Nawet jeśli masz imprezę Superbowl dla chłopców, oczyść ich, odłóż bałagan i rozdaj ozdoby. Nigdy nie można się pomylić z przyjęciem koktajlowym ze świeżymi kwiatami. Nie potrzebujesz nawet wielkich przelewających się wazonów. Kilka prostych bukietów ze sklepu spożywczego sprawi, że świat będzie wyglądał jak w domu. Jeśli nie jest zbyt tłoczno, włóż kilka szklanek do słoików w strefie imprez i łazience, chyba że jest zbyt tłoczno. Nawet gospodarze dżentelmenów zrobią dobrze, aby zmienić jaskinię męża w pokój ze świecami.

Tak więc, mając odpowiedni rozmiar imprezy, z którym możesz sobie poradzić z aplabem, ustaw ton najlepiej pasujący do twojej osobowości, aby ułatwić ludziom jedzenie i picie, podczas gdy angażują się w olśniewające rozmowy i sprawiają, że twoja atmosfera jest atrakcyjna. Przestrzegaj tych czterech prostych zasad, a wszystkie szczegóły pasujące do imprezy będą dostępne.

Miłej imprezy !!

[ff id="6"]

Latest news

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy szukać tych, które są uznawane za dobre? Najważniejsze przy wyborze odzieży...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...
- Advertisement -

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Must read

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...
- Advertisement -

Czytaj dalejRELATED
Artykuły w kategorii