Przemysł Jak zmienił się sektor środków zaradczych: nowy model ochrony...

Jak zmienił się sektor środków zaradczych: nowy model ochrony mienia

-

- Advertisment -

Branża usług terenowych, często nazywana branżą „ochrony mienia”, „wykluczenia z dostępu do nieruchomości” lub „wyrzucania śmieci przez REO”, uległa znacznym zmianom na przestrzeni lat.

Kiedy kryzys kredytów hipotecznych i możliwe fiasko mieszkaniowe po raz pierwszy dotknęły branżę nieruchomości, na rynek weszła duża liczba mniejszych firm zajmujących się egzekucją. Wiele z tych mikroprzedsiębiorstw świadczyło różne usługi misyjne dla pożyczkodawców, banków, instytucji finansowych, konglomeratów REO i firm zarządzających aktywami w wioskach i różnych regionach Stanów Zjednoczonych.

Tona większych jednostek narodowych było również częścią krajobrazu, który szybko stał się rozwijającą się branżą ochrony mienia.

Wiele większych podmiotów, takich jak Pemco, Sentinel, Cyprexx, Safeguard, Chronos Solutions (wcześniej znany jako Matt Martin Real Estate Management) i wiele podobnych firm, było bezpośrednimi podmiotami pierwszej linii w HUD („Departament Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast w USA”).

Te większe firmy zlecały usługi usuwania drobnych gruzu, sprzątania i zaśmiecania jako podwykonawców do wykonywania zadań, takich jak konserwacja trawników, ochrona mienia (drzwi / okna sypialni), inspekcja nieruchomości, usuwanie gruzu / gruzu, prace zimowe i prace zimowe, naprawy, konserwacja dywanów, zmiany zamków, zmiany zamków. rynny, myjki ciśnieniowe, usuwanie drzew i wiele podobnych prac związanych z utrzymaniem i utrzymaniem nieruchomości.

Usługi były często świadczone na pustych domach, z których wielu pożyczkobiorców opuściło po otrzymaniu listów dotyczących przejęcia od ich firm hipotecznych.

Kilka ofert cząstkowych, miejsc pracy i umów dla dostawców usług REO

Zamówienia i zlecenia były zgłaszane w dużych ilościach, a wiele małych firm musiało spieszyć się z zatrudnieniem podwykonawców do pomocy przy dostatku.

W rezultacie ci mniejsi wykonawcy zarobili dużo pieniędzy na branży ochrony nieruchomości i przejęć nieruchomości w szczytowym momencie kryzysu hipotecznego.

Branża zmian w ochronie mienia

Ale przesuwając się szybko do przodu o pięć do siedmiu lat i jest oczywiste, że branża zmieniła się wykładniczo.

Nowy biznes śmieciowy, sprzątanie usług egzekucyjnych i model ochrony mienia REO

W ostatnich latach usługi związane z egzekucją i odpadami zaczęły nie tylko koncentrować się na nowych kluczowych klientach i bazach klientów, ale także dodały szereg nowych wysoce dochodowych kredytów hipotecznych i usług terenowych oraz stały się nowymi niezbędnymi zasadami i procedurami, które działają specjalnie dla ich własne usługi i firmy - niezależnie od tego, do kogo ich firmy mogą być dostosowane lub dla kogo mogą służyć jako dostawcy i podwykonawcy i dla kogo pracować, czy to na poziomie lokalnym, krajowym czy regionalnym.

[ff id="4"]

Latest news

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...
- Advertisement -

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Garmin Nuvi 1690 Przegląd GPS piesze wycieczki

Plusy: nüLink! Usługi, rozmowy w trybie głośnomówiącym, odczytywanie wysokościPrzeciwko: Za dużo reklam, nośniki MicroSDWprowadzony na rynek w styczniu 2010...

Must read

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you