Zdrowie Jak zmniejszyć kolagen w ciele

Jak zmniejszyć kolagen w ciele

-

- Advertisment -

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zredukować kolagen w swoim ciele, nie musisz wiele robić. Wszystko, co musisz zrobić, to pozwolić, aby czas wykonał pracę. Z wiekiem ciało nie wytwarza tej cząsteczki białka tak bardzo, jak wtedy, gdy byliśmy młodsi. Efektem są znamienne zmarszczki i zwiotczenie skóry.

Istnieją jednak inne sposoby na przyspieszenie procesu redukcji cząsteczki białka w organizmie. Alkohol, palenie tytoniu, złe wybory żywieniowe i narażenie na wolne rodniki to tylko niektóre z wielu sprawców słabej produkcji.

Musisz się zastanawiać, dlaczego w kolagenie jest tyle szumu. Pozwól, że poprowadzę Cię przez znaczenie gładkiej i młodszej skóry.

Co to jest kolagen?

W rzeczywistości kolagen jest rodzajem białka, które tworzy sieć strukturalną skóry. Odpowiada za wytrzymałość i trwałość skóry. Wiąże się z elastyną, innym rodzajem białka, który jest bardziej elastyczny niż pierwszy. Oba działają razem, aby przywrócić naturalny kształt i teksturę skóry, pomimo zakresu rozciągnięć i skrętów spowodowanych ruchami mięśni i tym podobnymi.

Jednak z wiekiem organizm nie wytwarza tak dużej ilości tych białek. W rezultacie skóra staje się mniej elastyczna i giętka, tworząc rowki i linie zmarszczek. Ponadto skóra nie ma mechanizmu „wypełniania” zapewnianego przez te białka, co powoduje zwiotczenie skóry. Zatem najpewniejszym sposobem na zmniejszenie ich w ciele jest po prostu powstrzymanie organizmu przed produkcją bez interwencji.

Młodsza i gładsza skóra

Wszyscy chcemy odzyskać piękno młodości. Właśnie dlatego przemysł kosmetyczny zarobił miliardy na produktach, które obiecują przywrócić młodszą i gładszą skórę.

Ponieważ utrata kolagenu jest głównym winowajcą pomarszczonej i zwiotczałej skóry, stała się najbardziej podatnym składnikiem kremów przeciwzmarszczkowych. Wielu z nas zostało oszukanych w zakupie tych produktów. W naszym odczuciu, ponieważ nasza skóra potrzebuje tej cząsteczki białka, lepiej kupujemy produkty, które ją zawierają, prawda? Och, chłopcze, poważnie się mylimy.

Zawarte w nich produkty nie są skuteczne w wytwarzaniu lub ponownym wprowadzaniu cząsteczki białka do naszej skóry. Skład molekularny w tych produktach jest większy niż to, co mogą wchłonąć nasze pory skóry. Jako taka, skóra nie może go wchłonąć, gdy znajduje się w tych produktach. Jak wszyscy wszyscy doświadczyliśmy, efektem jest tylko ta sama pomarszczona i zwiotczała skóra.

Które mogą pomóc w produkcji kolagenu

Twoja skóra potrzebuje dobrego kolagenu. Nie oznacza to jednak, że musisz nałożyć tę cząsteczkę białka na powierzchnię. To po prostu nie działa. Zamiast tego zastosuj składniki indukujące na skórze. Oznacza to, że bardzo potrzebne białko jest wytwarzane od wewnątrz, a nie tylko z zewnątrz.

Cynergy TK, koenzym Q10 i Phytessence Wakame to potężne naturalne składniki, które skutecznie stymulują produkcję kolagenu ze skóry. Oznacza to pomoc ciału w odzyskaniu naturalnego mechanizmu produkującego kolagen, przywracając w ten sposób elastyczność i elastyczność skóry dla gładszej i młodziej wyglądającej skóry.

Ważnym pytaniem nie jest więc, jak zredukować kolagen w ciele, ale jak pobudzić organizm do produkcji większej ilości kolagenu potrzebnej skórze. Pomóż skórze przywrócić jej naturalną elastyczność, gładkość i miękkość, zwiększając produkcję kolagenu i skutecznie redukując zmarszczki i zwiotczenie skóry.

Wybierz produkty z Cynergy TK, Coenzyme Q10 i Phytessence Wakame, aby uzyskać gwarantowane rezultaty.

[ff id="7"]

Latest news

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...
- Advertisement -

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Garmin Nuvi 1690 Przegląd GPS piesze wycieczki

Plusy: nüLink! Usługi, rozmowy w trybie głośnomówiącym, odczytywanie wysokościPrzeciwko: Za dużo reklam, nośniki MicroSDWprowadzony na rynek w styczniu 2010...

Must read

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you