Zdrowie Kolagenowy krem ​​do twarzy - Fakty o nawilżających kolagenach

Kolagenowy krem ​​do twarzy - Fakty o nawilżających kolagenach

-

- Advertisment -

Wszyscy znamy to przerażające doświadczenie: pewnego dnia patrzymy w lustro, aby zobaczyć drobne linie, zmarszczki i obwisłą skórę! Jeśli to się jeszcze nie wydarzyło, w końcu - czas odbije się na nas wszystkich, a znaki będą najbardziej widoczne na naszych twarzach.

Gdyby tylko istniał cudowny krem, który na dobre przywróciłby młodzieńczy wygląd Twojej skóry - ale oczywiście nie ma. Istnieją jednak dobre kremy do skóry, które mogą pomóc opóźnić proces o kilka lat, a nawet jeśli zmarszczki już tam są, niektóre kremy mogą je znacznie wygładzić.

Ale znasz to równie dobrze jak ja - istnieją tysiące kremów do skóry do wyboru, czy robisz zakupy online, w sklepie lub w lokalnym supermarkecie. Nie wspominając o tym, że wszystkie obiecują sprawić, że będziesz wyglądać młodziej lub dać lepszą skórę.

Obecnie najpopularniejszymi produktami hype wydają się być nawilżające kolageny - które, jak sama nazwa wskazuje, zawierają kolagen i twierdzą, że pomagają zastąpić kolagen, który traci skóra z wiekiem.

Kolagen jest rzeczywiście bardzo ważnym białkiem dla twojej skóry, a faktem jest, że nasze ciało traci zdolność do jego produkcji z wiekiem. Efekt końcowy: zmarszczki, linie i zwiotczenie skóry.

Jeśli chodzi o kolagen, na rynku jest wiele bezużytecznych produktów, które obiecują, że poprzez nałożenie kremu z kolagenem bezpośrednio na twarz wnika w kolagen w głąb skóry, sprawiając, że wyglądasz młodziej. Nienawidzę tego mówić, ale te twierdzenia nie są prawdziwe i spowodują tylko, że zmarnujesz pieniądze na nieskuteczne produkty (i jest to naukowo udowodnione).

Możesz używać kremu każdego dnia, ale struktura molekularna kolagenu jest po prostu zbyt duża, aby mogła zostać wchłonięta przez skórę. To nie jest opinia; To jest fakt medyczny.

Czego powinieneś użyć?

Teraz, gdy wiesz, że kolagen nakładany miejscowo na skórę jest stratą pieniędzy, powinieneś dowiedzieć się o skutecznych alternatywach.

Zamiast marnować pieniądze na nawilżające kolageny, poszukaj w 100% naturalnych produktów do pielęgnacji skóry, które pomogą Twojej skórze odbudować własny kolagen i elastynę, tak jak byłeś młodszy. Zasadniczo potrzebujesz kremu nawilżającego, który pomoże ciału naprawić się od wewnątrz, a nie od wewnątrz.

Produkty do pielęgnacji skóry bogate w enzymy i przeciwutleniacze oraz bogate w olejki eteryczne sprawiają, że skóra czuje się lepiej i wygląda młodziej. Miód Manuka jest silnym środkiem nawilżającym, a dzięki swoim właściwościom leczniczym pomaga w naprawie skóry.

Z drugiej strony Xtend TK jest nadal w dużej mierze nieznany, ale klinicznie przetestowany naturalny stymulator kolagenu, którego nie znajdziesz w niskiej jakości produktach do pielęgnacji skóry ze względu na jego wysoki koszt.

Przeczytaj więcej na temat tych składników na mojej stronie internetowej i zawartych w nich produktach.

[ff id="7"]

Latest news

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...
- Advertisement -

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Garmin Nuvi 1690 Przegląd GPS piesze wycieczki

Plusy: nüLink! Usługi, rozmowy w trybie głośnomówiącym, odczytywanie wysokościPrzeciwko: Za dużo reklam, nośniki MicroSDWprowadzony na rynek w styczniu 2010...

Must read

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you