Zdrowie Kremy ujędrniające: prawda o kremach ujędrniających

Kremy ujędrniające: prawda o kremach ujędrniających

-

- Advertisment -

Fakty na temat ujędrnienia skóry

Jeśli szukasz kremu ujędrniającego, możesz marnować pieniądze na produkty, które nie działają, jeśli znasz prawdę o kremach ujędrniających.

1. Elastyna powoduje, że skóra „odbija się” z powrotem na swoje miejsce. Kiedy elastyna jest uszkodzona, skóra zaczyna się zwiotczać. To zwiotczenie w połączeniu z uszkodzeniami słonecznymi może powodować powstawanie skórki przypominającej papier marszczony.

2. We wczesnym dzieciństwie skóra wytwarza dużo elastyny, ale starsza skóra prawie jej nie produkuje.

3. Uszkodzenia słoneczne i starzenie redukują elastynę.

4. Większość kremów ujędrniających to strata pieniędzy. Nie zawierają żadnych składników, które mogłyby naprawdę ujędrnić lub napiąć skórę.

5. Wiele produktów do pielęgnacji skóry zawiera kolagen lub elastynę, ale kolagen i elastyna w tych produktach nie mogą zachowywać się tak samo jak kolagen i elastyna w skórze. Nie może też odbudować ani wzmocnić obwisłej skóry.

Co działa, aby ujędrnić i napiąć skórę?

Kremy ujędrniające, które twierdzą, że napinają skórę, dają efekty dzięki składnikom, które mogą tymczasowo napiąć skórę. Ale ściślejsze „odczucie” nie jest tym samym, co prawdziwa poprawa odcienia skóry. To naprawdę działa, aby uzyskać pożądane wyniki!

1. Zbuduj więcej kolagenu. Kolagen pomaga podeprzeć skórę, dzięki czemu zwiotczenie jest mniej widoczne. Możesz pomóc skórze w tworzeniu dużej ilości kolagenu dzięki produktom do pielęgnacji skóry, które zawierają silne przeciwutleniacze i składniki regenerujące skórę. 2. Filtr przeciwsłoneczny z SPF 25 lub wyższym. Ponieważ uszkodzenie słoneczne niszczy elastynę i kolagen, codzienna ochrona przed słońcem ma kluczowe znaczenie. Zapominanie o zastosowaniu kremu przeciwsłonecznego na szyi jest głównym powodem, dla którego szyje wielu kobiet wyglądają „starsze” niż ich twarze. Pielęgnacja przeciwstarzeniowa skóry nie kończy się na twarzy. 3. Codzienne stosowanie środka złuszczającego, który zawiera dobrze sformułowany beta-hydroksykwas lub alfa-hydroksykwas, może naprawdę pomóc. Oprócz tworzenia gładszej skóry, istnieje również wiele badań wskazujących, że te składniki budują więcej kolagenu i mogą pomóc ujędrnić skórę.

4. Retinol może poprawić elastynę, którą wciąż ma skóra, a także produkować więcej kolagenu.

5. Procedury medyczne, takie jak lasery i inne terapie światłem, mogą przynieść imponujące efekty ujędrnienia skóry! Zamiast wydawać pieniądze na drogie ujędrniające kremy i zabiegi na twarz, możesz odłożyć te zasoby na bok i zapłacić za tego rodzaju zabiegi od dermatologa w ciągu kilku miesięcy.

6. Jeśli wszystko inne zawiedzie (lub po prostu nie uzyskasz oczekiwanych rezultatów), nadszedł czas, aby rozważyć operację plastyczną. Różne typy liftingu mogą mieć ogromną różnicę, nie sprawiając, że będziesz wyglądać „zbyt ciasno”, a w połączeniu z perfekcyjną rutynową pielęgnacją skóry rezultaty mogą być niczym innym jak pokazem!

Masz to! Nie jest to najlepsza wiadomość, ale nie jest też najgorsza. Możliwe jest ujędrnienie i napięcie skóry za pomocą produktów do pielęgnacji skóry.

[ff id="7"]

Latest news

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy szukać tych, które są uznawane za dobre? Najważniejsze przy wyborze odzieży...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...
- Advertisement -

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Must read

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...
- Advertisement -

Czytaj dalejRELATED
Artykuły w kategorii