Rozwój osobisty Moc objęcia wzrostu, zdrowia i szczęścia

Moc objęcia wzrostu, zdrowia i szczęścia

-

- Advertisment -

Uściski są częścią człowieka od wielu tysięcy lat. Oferują komfort i uzdrowienie. Nawet ostatnie badania wykazały siłę przytulania. Grewen, K. M. i in. (2005) wykazali, że gdy pary angażują się w 10 minut przytulania, gatunek jest głęboki, opiekuńczy i kochający. Badanie wykazało, że oksytocyna została uwolniona, co prowadzi do uspokajającego uczucia, satysfakcji i redukcji stresu. To hormon, który łączy relacje. Ponadto obniżono poziom hormonu stresu, kortyzolu.

Wiele lat temu Lee Shapiro (alias: Przytulanie sędziego), poszedł uściskać, ponieważ uświadomił sobie siłę uścisku. Pomaga również we wzroście i zaufaniu. Nastąpi także uzdrowienie poprzez uściski. Pamiętam, jak czytałem studium, w jaki sposób zwierzęta, które nie miały kontaktu fizycznego w młodości, miały poważne problemy emocjonalne u dorosłych i wycofały się.

„Potrzebujemy 4 uścisków dziennie, aby przetrwać. Potrzebujemy 8 uścisków dziennie do konserwacji. Potrzebujemy 12 uścisków dziennie do wzrostu. ”-Virginia Satir

Postępuję zgodnie z radą Virginii Satir i zaczynam dawać przynajmniej 8 uścisków dziennie. Jeśli masz dzieci, upewnij się, że masz 12 lub więcej lat. Jest to niezbędne i pomaga w rozwoju stabilnego i bezpiecznego myślenia. Ponadto badanie wykazało, że ciśnienie krwi również spadło.

Zdaję sobie sprawę, że wielu w Stanach Zjednoczonych rozważa przyjęcie tabu. A jednak wiemy, jakie konsekwencje zdrowotne nie obejmują. Moja własna rodzina dorastała jako ignorantka. Jest to zrozumiałe, ponieważ moja matka pochodziła z Japonii, a mój ojciec dorastał w Ozark. Od przytulania stałam się podobna do Lee Shapiro, oferując przytulanie gdziekolwiek się pojawię.

Niektóre kultury są zwykle ciężkimi przytulcami, na przykład kultury łacińskie (Ameryka Łacińska, Morze Śródziemne, Francja itp.). Wiele kultur wschodnich i innych Zachodu jest niewielu na obejmującym poziomie.

Oto kilka sugestii dotyczących przytulania:

· Dobry uścisk trwający co najmniej 20 sekund sprawi, że całe nasze szczęście będzie dobre. To prawdopodobnie właściwy czas na uwolnienie oksytocyny. Spraw, aby serce przytuliło serce.

· Embrace często się przytula. Pomoże to zbudować więź w relacjach. Dotyczy to wszystkich relacji. Umieść cały dzień. Idź po 12 uścisków każdego dnia.

· Dodaj uśmiech, kiedy się przytulisz. Oznacza to, że robisz to dobrowolnie i pomagasz osobie, którą im dajesz, czuć się komfortowo i szczęśliwie.

· Uściski są najlepszym hitem stresu. Objęcie kogoś skorzysta na obniżeniu poziomu kortyzolu i noradrenaliny. Dotyczy to szczególnie kobiet.

· Bądź kulturowo świadomy, jeśli chodzi o dawanie uścisków. Niektórzy nie odpowiedzą i mogą być zaskoczeni. Inni będą przeciw niemu religijnie. Inni mogą doświadczyć traumatycznego zdarzenia, a uścisk może je wywołać.

· Dzieci szczególnie potrzebują uścisków. Daj im to. Rodzice naprawdę muszą się przytulić, aby pomóc w rozwoju zdrowego i szczęśliwego dziecka i osoby dorosłej. W greckim badaniu dzieci, które nigdy nie dotykały, zmarły na chorobę zwaną Marasmus. Zasadniczo jest to choroba marnująca białka mięśniowe. Dzieci w domach dziecka w Europie Wschodniej, które nie zostały objęte i pozostawione same sobie, zakończyły się poważnym problemem związanym z zachowaniem i przemocą.

Życzę Wam wszystkiego najlepszego, kiedy wyruszacie w podróż, która obejmuje zdrowie, wzrost i szczęście. Twój związek poprawi się i pomoże ludziom wokół ciebie. BTW, 21 stycznia to Narodowy Dzień Przytulania.

[ff id="6"]

Latest news

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...
- Advertisement -

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Garmin Nuvi 1690 Przegląd GPS piesze wycieczki

Plusy: nüLink! Usługi, rozmowy w trybie głośnomówiącym, odczytywanie wysokościPrzeciwko: Za dużo reklam, nośniki MicroSDWprowadzony na rynek w styczniu 2010...

Must read

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you