Rozwój osobisty Oznaczanie cyfrowe - InfoTrends odnotowuje znaczny wzrost z powodu...

Oznaczanie cyfrowe - InfoTrends odnotowuje znaczny wzrost z powodu zwężenia

-

- Advertisment -

InfoTrends, firma zajmująca się badaniem rynku i konsultingiem, przewiduje silny wzrost oznakowania cyfrowego w Ameryce Północnej dla wąskich aplikacji w latach 2011–2011.

Firma badawcza spodziewa się, że w latach 2006-2011 łączny roczny wzrost liczby zwężanych ekranów digital signage wyniesie prawie 12 procent. Przewiduje również silny wzrost rocznego dochodu o 18,5 procent, przy całkowitych przychodach sięgających 2,59 miliarda USD do 2011 roku. dla porównania wąskie gardło zostało wycenione na 1,1 miliarda dolarów na koniec 2006 r. przy zainstalowanej bazie 630 000 ekranów w 97 000 lokalizacjach.

Odkrycia te są częścią nowego raportu InfoTrends „Narrowcasting: Opportunity for Digital Signage and In-Store TV Networks”, trzeciego dużego badania przeprowadzonego przez naukowców na tym rynku.

Pytania dotyczące skuteczności stosowania metody „casting cast” w reklamach ukierunkowanych wydają się być poza jej zakresem. Raporty InfoTrends pokazują, że respondenci w tegorocznym badaniu byli znacznie mniej zaniepokojeni brakiem pomiaru skuteczności programów reklamowych niż w badaniu z 2004 r. Badacz przypisuje rosnące ilości danych, aby wykazać, że powodem są wąskie systemy transmisji.

Raport wykazał również, że z 51 obecnych użytkowników sieciowych wyświetlaczy cyfrowych lub systemów telewizyjnych w sklepach, którzy odpowiedzieli na ustrukturyzowane badanie, 80 procent planuje zwiększyć wykorzystanie sieci w ciągu najbliższych trzech lat, a pozostałe 20 procent spodziewa się, że utrzyma wykorzystanie na obecnym poziomie .

Na co to wszystko wskazuje? Cyfrowe sieci reklamowe dla wąskiej reklamy stają się częścią głównego nurtu - nie są to żadne marginalne eksperymentalne środki dedykowane odważnym i awangardowym. Zamiast być postrzegane jako ryzyko w oczach kupujących media, stają się istotną drogą komunikacji dla marketerów i reklamodawców, którzy chcą wpływać na decyzje konsumentów w momencie zakupu.

Nic dziwnego, że wąskie sieci marek cyfrowych wchodzą do głównego nurtu. Postaw się w pozycji kupujących i marketerów, którzy widzą radykalną transformację bazy reklamowej: telewizji. Będąc medium, które dokładnie zrozumieli i zrozumieli, telewizja przechodzi od kontrolowalnego, definiowalnego projektu reklamowego do takiego, który daje widzom większą kontrolę nad tym, co oglądają i kiedy - szczególnie w tej dyskusji - reklamami.

Rozważ artykuł w tym tygodniu z Denver Post triumfujący na temat tego, że czcigodna agencja ratingowa Nielsen Media Research poprawiła oglądanie telewizji w erze cyfrowej. Zgodnie z artykułem oglądanie jednego konkretnego programu po trzech dniach w DVR stanowiło 108 procent wyświetleń tego samego programu na żywo. Jak dotąd brzmi całkiem nieźle.

Jednak w artykule wspomniano o grupie wykonawczej M nowojorskiej agencji reklamowej. Mówi się, że wiele agencji reklamowych przeanalizowało, w jaki sposób widzowie oglądają opóźniony tryb (tj. Przez DVR) i ustalili, że 60 procent pominie reklamy. Patrząc na fakt, że 18 procent gospodarstw domowych ma rejestratory DVR, a inne są w drodze, jasne jest, że ponieważ tak zwane „wyświetlenia na żywo” rozpowszechniają „tryb opóźniony”, liczba widzów oglądających reklamy gwałtownie spada.

Wąskie sieci z cyfrowym oznakowaniem wyświetlane w fizycznej lokalizacji, w której klienci decydują się na zakup, nie dają ludziom możliwości szybkiego przekierowania wcześniejszej reklamy. Tylko z tego powodu nie byłoby zaskoczeniem, gdyby cyfrowa prognoza etykietowania InfoTrends ograniczyła wzrost przychodów i przekroczyła liczbę ekranów w Ameryce Północnej.

[ff id="6"]

Latest news

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...
- Advertisement -

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Garmin Nuvi 1690 Przegląd GPS piesze wycieczki

Plusy: nüLink! Usługi, rozmowy w trybie głośnomówiącym, odczytywanie wysokościPrzeciwko: Za dużo reklam, nośniki MicroSDWprowadzony na rynek w styczniu 2010...

Must read

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you