Rozwój osobisty Oznaczanie cyfrowe - InfoTrends odnotowuje znaczny wzrost z powodu...

Oznaczanie cyfrowe - InfoTrends odnotowuje znaczny wzrost z powodu zwężenia

-

- Advertisment -

InfoTrends, firma zajmująca się badaniem rynku i konsultingiem, przewiduje silny wzrost oznakowania cyfrowego w Ameryce Północnej dla wąskich aplikacji w latach 2011–2011.

Firma badawcza spodziewa się, że w latach 2006-2011 łączny roczny wzrost liczby zwężanych ekranów digital signage wyniesie prawie 12 procent. Przewiduje również silny wzrost rocznego dochodu o 18,5 procent, przy całkowitych przychodach sięgających 2,59 miliarda USD do 2011 roku. dla porównania wąskie gardło zostało wycenione na 1,1 miliarda dolarów na koniec 2006 r. przy zainstalowanej bazie 630 000 ekranów w 97 000 lokalizacjach.

Odkrycia te są częścią nowego raportu InfoTrends „Narrowcasting: Opportunity for Digital Signage and In-Store TV Networks”, trzeciego dużego badania przeprowadzonego przez naukowców na tym rynku.

Pytania dotyczące skuteczności stosowania metody „casting cast” w reklamach ukierunkowanych wydają się być poza jej zakresem. Raporty InfoTrends pokazują, że respondenci w tegorocznym badaniu byli znacznie mniej zaniepokojeni brakiem pomiaru skuteczności programów reklamowych niż w badaniu z 2004 r. Badacz przypisuje rosnące ilości danych, aby wykazać, że powodem są wąskie systemy transmisji.

Raport wykazał również, że z 51 obecnych użytkowników sieciowych wyświetlaczy cyfrowych lub systemów telewizyjnych w sklepach, którzy odpowiedzieli na ustrukturyzowane badanie, 80 procent planuje zwiększyć wykorzystanie sieci w ciągu najbliższych trzech lat, a pozostałe 20 procent spodziewa się, że utrzyma wykorzystanie na obecnym poziomie .

Na co to wszystko wskazuje? Cyfrowe sieci reklamowe dla wąskiej reklamy stają się częścią głównego nurtu - nie są to żadne marginalne eksperymentalne środki dedykowane odważnym i awangardowym. Zamiast być postrzegane jako ryzyko w oczach kupujących media, stają się istotną drogą komunikacji dla marketerów i reklamodawców, którzy chcą wpływać na decyzje konsumentów w momencie zakupu.

Nic dziwnego, że wąskie sieci marek cyfrowych wchodzą do głównego nurtu. Postaw się w pozycji kupujących i marketerów, którzy widzą radykalną transformację bazy reklamowej: telewizji. Będąc medium, które dokładnie zrozumieli i zrozumieli, telewizja przechodzi od kontrolowalnego, definiowalnego projektu reklamowego do takiego, który daje widzom większą kontrolę nad tym, co oglądają i kiedy - szczególnie w tej dyskusji - reklamami.

Rozważ artykuł w tym tygodniu z Denver Post triumfujący na temat tego, że czcigodna agencja ratingowa Nielsen Media Research poprawiła oglądanie telewizji w erze cyfrowej. Zgodnie z artykułem oglądanie jednego konkretnego programu po trzech dniach w DVR stanowiło 108 procent wyświetleń tego samego programu na żywo. Jak dotąd brzmi całkiem nieźle.

Jednak w artykule wspomniano o grupie wykonawczej M nowojorskiej agencji reklamowej. Mówi się, że wiele agencji reklamowych przeanalizowało, w jaki sposób widzowie oglądają opóźniony tryb (tj. Przez DVR) i ustalili, że 60 procent pominie reklamy. Patrząc na fakt, że 18 procent gospodarstw domowych ma rejestratory DVR, a inne są w drodze, jasne jest, że ponieważ tak zwane „wyświetlenia na żywo” rozpowszechniają „tryb opóźniony”, liczba widzów oglądających reklamy gwałtownie spada.

Wąskie sieci z cyfrowym oznakowaniem wyświetlane w fizycznej lokalizacji, w której klienci decydują się na zakup, nie dają ludziom możliwości szybkiego przekierowania wcześniejszej reklamy. Tylko z tego powodu nie byłoby zaskoczeniem, gdyby cyfrowa prognoza etykietowania InfoTrends ograniczyła wzrost przychodów i przekroczyła liczbę ekranów w Ameryce Północnej.

[ff id="6"]

Latest news

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy szukać tych, które są uznawane za dobre? Najważniejsze przy wyborze odzieży...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...
- Advertisement -

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Must read

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...
- Advertisement -

Czytaj dalejRELATED
Artykuły w kategorii