Rozwój osobisty PEO (organizacja pracodawców)

PEO (organizacja pracodawców)

-

- Advertisment -

PEO (Professional Employer Organization) zapewnia outsourcing wynagrodzeń i zarządzania świadczeniami pracowniczymi. Dzieje się tak, zatrudniając pracowników firmy klienta i stając się ich pracodawcą. PEO zatrudnia ich z powrotem na podstawie umów. Ta praktyka zatrudniania ich na podstawie umowy jest znana jako wspólne zatrudnienie, leasing pracowniczy lub leasing pracowniczy.

Zasadniczo organizacje zawodowe pracodawców generują część swoich dochodów na różne sposoby arbitrażu podatkowego i ubezpieczeń. Za pośrednictwem produktów ubezpieczeniowych PEO kupuje pracowników & # 39; wynagrodzenie, odpowiedzialność za praktyki robocze i ubezpieczenie świadczeń pracowniczych według stałej ceny. PEO później dodaje premię do kosztów premii i pobiera te nowe stawki od firmy klienta, która nadal byłaby niższa niż ta, którą firma zapłaciłaby sobie.
Propozycja wartości dla firm-klientów jest taka: używając PEO, klient oszczędza czas i personel, przygotowując się do płac i administracji. Umożliwi to firmom klienckim zaoferowanie lepszego ogólnego pakietu korzyści, a tym samym przyciągnie coraz więcej wykwalifikowanych pracowników. Model PEO stanowi zatem atrakcyjną ofertę dla MŚP i stowarzyszeń.

Nadużycie PEO:

PEO zostały powiązane z różnymi typami & # 39; nadużywanie przepisów o ochronie pracowników. W 1991 r. Texas State Board of Insurance oszacował, że tylko czterdzieści z ponad dwustu pracowników firm leasingowych działających w tym stanie było prawdziwych.

o Nieuczciwe firmy leasingowe są zakładane przez osoby, które naliczają ubezpieczenie firm i podatki pracownicze, ale zbierają fundusze zamiast wysyłać je do organów podatkowych.

o Oszustwo związane z odszkodowaniami dla pracowników ma miejsce, gdy firmy wysokiego ryzyka z wieloma nierozstrzygniętymi roszczeniami przenoszą pracowników do nowych POO bez historii roszczeń.

o PEO zostały również wykorzystane w celu uniknięcia zasad minimalnego uczestnictwa w planach emerytalnych i zdrowotnych, które przewidują, że minimalny odsetek pracowników musi uczestniczyć w oferowanym planie. Pracodawcy, którzy nie chcą oferować takich planów swoim najmniej opłacanym pracownikom, zlecają na zewnątrz tych pracowników PEO, więc nie ponoszą odpowiedzialności. Pozostali pracownicy o wyższych zarobkach uzyskają w ten sposób kwalifikacyjny poziom uczestnictwa.

o Arbitraż SUTA, zwany powszechnie „dumpingiem SUTA”, ma miejsce, gdy pracodawca o wysokiej stopie bezrobocia „usuwa” pracowników w celu zakupu lub nabycia spółek zależnych o niższej stopie bezrobocia.

[ff id="6"]

Latest news

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...
- Advertisement -

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Garmin Nuvi 1690 Przegląd GPS piesze wycieczki

Plusy: nüLink! Usługi, rozmowy w trybie głośnomówiącym, odczytywanie wysokościPrzeciwko: Za dużo reklam, nośniki MicroSDWprowadzony na rynek w styczniu 2010...

Must read

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you