Rozwój osobisty Różnica między wydajnością a mentalnością ministerialną

Różnica między wydajnością a mentalnością ministerialną

-

- Advertisment -

Jednym z celów twojego zespołu lalek powinno być rozwijanie mentalności umysłów nastolatków i liderów. To nie tylko przedstawienie kukiełkowe, ale także ich wykorzystanie do przekazywania ważnych prawd i wpływania na publiczność dla Chrystusa. Rzeczywiście, każdy zespół i każdy człowiek musi rozwijać wspaniałą służbę dla Boga, musi rozwijać służbę, a nie myślenie o wydajności. Spójrzmy na wszystkich.

Pomysł wykonawczy:

- Nacisk kładziony jest bardziej na wydajność niż na raport. Lalkarz jest bardziej zainteresowany tym, co inni myślą o jego zdolnościach lalkowych, niż tym, czego się uczą.

- Lalkarze chcą, aby inni na widowni wiedzieli, którą marionetkę zrobili.

- Lalkarze szukają komentarzy na temat swojego występu. Nie chodzi o krytykowanie i doskonalenie swoich umiejętności, ale o ludzi, którzy dobrze słyszą o swoich umiejętnościach.

- Lalkarze zawsze szukają najlepszych części, aby pokazać swój talent.

- Lalkarze narzekają, gdy przyjmują mniejsze części i nie pracują tak ciężko, ponieważ pojawiają się tylko na krótko.

- Komentarze po zakończeniu programu skupiają się na tym, jak dobrze sobie radziliśmy, a nie na tym, jak dobrze wypadło sprawozdanie.

Ministerstwo myśli

- Nacisk kładziony jest najpierw na przesłanie, a następnie na odbiorców.

- Nie ma znaczenia, kto robi, co marionetka, jeśli wszyscy pracują razem, aby otrzymać wiadomość.

- Kiedy lalkarz prosi o komentarz na temat swojego występu, chce uczciwej prawdy, aby mógł poprawić swoje umiejętności lalkarskie.

- Lalkarze pracują nad doskonaleniem swoich umiejętności, aby ich lalka nie odwracała uwagi odbiorców od przesłania.

- Bez względu na poziom umiejętności każdy lalkarz ma świadomość, że jest częścią drużyny. Osoby z lepszymi umiejętnościami pomagają innym ulepszać lalkarstwo.

- Nacisk nie jest na to, jak dobrze to zrobiłem, ale na to, jak dobrze zrobił to zespół.

- Lalkarze ciężko pracują nad każdą rolą, jaką otrzymują, niezależnie od wielkości.

Oto kilka pomysłów, jak rozwinąć myślenie ministerialne w swoim zespole.

- Podświetl usługę zamiast wydajności. Zamiast mówić o pokazach lalek, nazwij je okazjami do służby. Zachęcające słowa o tym, jak dobrze wygląda kukiełka, zawierają komentarze, że słuchacze lepiej posłuchają wiadomości.

- Jeśli go nie masz, stwórz umowę zespołową z naciskiem ministerstwa, którą podpisuje każdy członek. Przejrzyj tę umowę, aby zachować jej świeżość.

- Módlcie się razem jako grupa podczas ćwiczeń i przed okazjami ministerialnymi. Skoncentruj się nie tylko na zespole, ale także módl się za tych, którzy zobaczą prezentacje.

- Dołącz krótkie nabożeństwo podczas ćwiczeń, aby dostroić swoje serce do Boga. Może koncentrować się na osobistym duchowym wzroście i znaczeniu zasięgu.

- Przed rozpoczęciem programu omów jako grupę, jakie wyniki chciałbyś zobaczyć w życiu członków widowni i dodaj to do swojego czasu modlitwy.

- Po przedstawieniu porozmawiaj o wynikach ministerstwa, a nie tylko o tym, jak dobra była lalkarz. Dowiedz się, czy Twój zespół uważa, że ​​osiągnąłeś swoje cele.

- Podczas pracy nad grą zachęcaj zespół do dostosowania swoich zasad do własnego życia w ciągu tygodnia.

- Nie dawaj najlepszym lalkarzom wszystkich lepszych części, ale rozłóż je po całym zespole. Jeśli ktoś narzeka, że ​​jego część jest za mała, przypomnij mu, że obsługa dotyczy zespołu, a nie osoby.

- Ustal zasady, w których członkowie nie dzielą się tym, co zrobiła kukła podczas występu. To podkreśla zespół jako całość, a nie poszczególnych lalkarzy.

- Napisz grę jako zespół skupiający się na komunikowaniu ważnej biblijnej zasady wyboru drużyny.

Główną różnicą między wydajnością a obsługą jest podejście kardiologiczne. Czy twoje życie koncentruje się na tobie czy Bogu? Czy masz zdanie ministerialne? Kiedy to naprawisz, co możesz zrobić, aby wpłynąć na zespół?

[ff id="6"]

Latest news

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...
- Advertisement -

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Garmin Nuvi 1690 Przegląd GPS piesze wycieczki

Plusy: nüLink! Usługi, rozmowy w trybie głośnomówiącym, odczytywanie wysokościPrzeciwko: Za dużo reklam, nośniki MicroSDWprowadzony na rynek w styczniu 2010...

Must read

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you