Zdrowie Suplement kolagenu w płynie - mit czy rzeczywistość?

Suplement kolagenu w płynie - mit czy rzeczywistość?

-

- Advertisment -

Obwiniaj koalicję nadaktywnych mediów i firm kosmetycznych, które stworzyły na rynku dodatek płynnego kolagenu.

Wraz z rosnącą świadomością ludzie zdają sobie sprawę z tego, że kolagen jest potrzebny do pozbycia się zmarszczek i uzyskania miękkiej i gładkiej skóry. Jest to jednak tylko połowa informacji, ludzie nie są świadomi, że wytwarzanie i wchłanianie kolagenu w organizmie jest bardzo skomplikowanym procesem, a my ludzie nie mamy technologii, aby go odtworzyć.

Firmy kosmetyczne skorzystały z tej połowy informacji i wprowadziły wiele produktów, w tym płynny suplement kolagenu, który twierdzi, że uwalnia cząsteczki na skórze.

Istnieje wiele badań naukowych i badań, które wykazały, że ta cząsteczka jest zbyt duża i nie może przeniknąć przez skórę.

Bez względu na to, czy jest to ciało stałe czy płynne, struktura molekularna pozostaje taka sama. Ponadto faktem jest, że nie ma żelu, płynu, kremu, balsamu lub zastrzyku, który mógłby uwolnić te cząsteczki na zewnątrz skóry.

Dlatego płynny kolagen jest niczym więcej niż wielkim mitem, który niewiele firm kosmetycznych propaguje z ogromnym zaangażowaniem i niczym więcej.

Dlatego w twoim najlepszym interesie jest unikanie produktów, które zgłaszają takie roszczenia.

Więc jakie jest rozwiązanie? Eksperci są zgodni, że jedyną realną metodą zwiększenia poziomu kolagenu w organizmie jest stymulowanie naturalnej produkcji w ciele.

Nasze komórki skóry stosują skomplikowaną metodę produkcji tego białka. Na początek potrzebują różnych minerałów, aminokwasów i peptydów. Jeśli więc zapewnimy niezbędne odżywianie i zdrowe środowisko, komórki zrobią resztę.

Oto niektóre składniki, na których możesz polegać -

CynergyTK

Jest to ekstrakt z owczej wełny. Złożony proces, który utrzymuje biodostępność białka, wydobywa to samo z wełny. Jest strukturalnie podobny do keratyny w skórze. CynergyTK jest bardzo skuteczny w odżywianiu komórek skóry i generowaniu nowych zdrowszych. Pomaga również w produkcji naturalnego kolagenu w organizmie.

Nano-Lipobelle H-EQ10

Jest to struktura podobna do witaminy składająca się z koenzymu Q10; każda komórka skóry potrzebuje jej do utrzymania zdrowia. Skutecznie hamuje aktywność wolnych rodników w skórze i chroni rozpad istniejącego kolagenu.

Masz więc wystarczający dowód na to, że ciekły kolagen to nic innego jak mit i innowacyjne składniki, które mogą wspomóc produkcję naturalnego kolagenu w organizmie.

Odwiedź moją stronę Skin Health Solution już dziś, aby dowiedzieć się więcej o przełomowych składnikach, które każdego dnia mogą zdobywać punkty w stosunku do płynnych produktów kolagenowych.

[ff id="7"]

Latest news

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...
- Advertisement -

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Garmin Nuvi 1690 Przegląd GPS piesze wycieczki

Plusy: nüLink! Usługi, rozmowy w trybie głośnomówiącym, odczytywanie wysokościPrzeciwko: Za dużo reklam, nośniki MicroSDWprowadzony na rynek w styczniu 2010...

Must read

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you