Podróże Wędrówki do jeziora Levette, Kolumbia Brytyjska

Wędrówki do jeziora Levette, Kolumbia Brytyjska

-

- Advertisment -

Jezioro Levette znajduje się na północ na północ od Squamish i jest oddalone o około 11 kilometrów. Nie jest to trudny spacer, a wzniesienie o wysokości zaledwie 300 metrów zajęłoby około 5 godzin. Jeśli szukasz wspaniałej podróży, ale takiej, która nie wymaga tyle energii, jak powiedzmy Garibaldi, wypróbuj Levette Lake, a jestem pewien, że będziesz szczęśliwy. To także miejsce piknikowe z psami, o ile twój kupa jest pod twoją kontrolą.

Aby dotrzeć do tego miejsca, należy jechać autostradą 99 tuż przy Squamish Coast i Brackendale. Skręć w lewo na zjeździe w kierunku Cheekye i idź mostem Squamish Valley Bridge. Na skrzyżowaniu skręć w prawo, a następnie jedź przez około następną milę w lewo. Tutaj możesz zaparkować przy drodze i rozpocząć wędrówkę. Na początku szlaku znajduje się szyld z mapami wszystkich lokalnych szlaków w okolicy.

Początek wędrówki nad jezioro Levette rozpoczyna się od starej drogi Sečar, która prowadzi do wędrówki do nowego obszaru leśnego. Drzewa nie są sadzone tak gęsto jak stary las wzrostu i oczywiście znacznie krótsze.

Szlak jest dobrze oznakowany dla turystów i jest dobrze utrzymany. Poleciłbym tę wycieczkę wcześniej w sezonie i zaoszczędzić trochę pieszych wędrówek na wyższych wysokościach na później w lecie.

Jeśli będziesz dalej wędrować i wspinać się łagodnie pod górę, zaczniesz mieć fantastyczny widok na łańcuch Tantalus na zachodzie, Garibaldi na wschodzie i rzekę Squamish na południu. Po opuszczeniu tego widoku powinieneś zauważyć, że wszedłeś do nietkniętego starego lasu pełnego pięknych jodeł Douglas.

Przejdź przez drewniany most, a po lewej stronie zobaczysz serię blefów, które są doskonałym miejscem na przystanek na przekąskę lub lunch. Lub udaj się nad brzeg jeziora Lake Levette na lunch i szybką kąpiel.

W pobliżu brzegu jeziora znajduje się obóz dla tych, którzy chcą zostać na noc. Lub po spokojnym odpoczynku nad jeziorem, po prostu wykonaj kroki z powrotem do pojazdu poniżej.

Lake Levette to świetny sposób na rozpoczęcie sezonu wędrówek sezonowych, który nie będzie uciążliwy nawet dla przeciętnego turysty. Ciesz się tym kurortem z pięknymi widokami i krajobrazami do zaoferowania.

Miłej wędrówki!

[ff id="1"]

Latest news

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy szukać tych, które są uznawane za dobre? Najważniejsze przy wyborze odzieży...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...
- Advertisement -

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Must read

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...
- Advertisement -

Czytaj dalejRELATED
Artykuły w kategorii