Zdrowie Wypełniacz linii kolagenowej - dowiedz się, dlaczego nie jest...

Wypełniacz linii kolagenowej - dowiedz się, dlaczego nie jest bezpieczny i czego zamiast niego użyć

-

- Advertisment -

Wiele osób przyszło do mnie i zapytało mnie o zalety stosowania wypełniacza kolagenowego w celu ukrycia zmarszczek; moja odpowiedź na wszystkie te pytania zawsze brzmiała „nie”.

W tym artykule podzielę się z Tobą odpowiedziami na wiele pytań, takich jak: - co to jest wypełniacz linii kolagenowej, czy jest naprawdę przydatny, a jeśli nie, jaka jest alternatywa.

Wypełniacz linii kolagenowej - jak sama nazwa wskazuje, to wypełniacz lub korektor, który ukrywa drobne linie lub zmarszczki na twarzy. Składa się z pudrowej substancji, która jest bardzo delikatna i lepka z natury. Po nałożeniu na twarz ładnie osadza się między otworami zmarszczek i sprawia wrażenie, jakby nie było zmarszczek.

Jest to jednak tylko chwilowe wrażenie. Zaraz po umyciu lub oczyszczeniu twarzy substancja znika, a wszystkie zmarszczki są widoczne.

Ponadto zawiera wiele szkodliwych składników, takich jak substancje zapachowe, parabeny lub alkohole. Te składniki są oparte na chemii i mają znane skutki uboczne. W twoim najlepszym interesie jest, aby nie używać produktów zawierających te składniki.

Więc jakie jest rozwiązanie? Najlepszym rozwiązaniem lub najlepszą alternatywą jest stosowanie produktów do pielęgnacji skóry składających się z naturalnych składników, które walczą z przyczyną zmarszczek -

Utrata kolagenu
Wolne rodniki
Utlenianie komórek skóry

Te trzy są głównymi przyczynami powstawania zmarszczek na skórze. Jeśli możesz znaleźć produkty do pielęgnacji skóry, które usuwają te główne przyczyny, nie potrzebujesz wypełniacza ani korektora.

Odkryjmy składniki, które rozwiązują te problemy.

CynergyTK
Jest to wyciąg z wełny owczej, który został specjalnie wyhodowany w Nowej Zelandii. Jest strukturalnie podobny do keratyny, białka obecnego w ludzkiej skórze. Odżywia komórki skóry odżywkami i minerałami oraz pomaga w naturalnej produkcji kolagenu. Generuje również nowe, zdrowsze komórki skóry.

Phytessence Wakame
Jest to wyciąg z japońskich wodorostów. Jest to przeciwutleniacz, który skutecznie zmniejsza aktywność wolnych rodników w skórze. Jest znany ze swoich walorów leczniczych, dlatego Japończycy nawet go wysuszają!

Nano-Lipobelle H-EQ10
Jest to struktura podobna do białka, zdolna do dostarczania koenzymu Q10 do każdej komórki skóry; Jest bardzo skuteczny w hamowaniu efektu utleniania komórek skóry.

Zasadniczo wypełniacz kolagenowy nie ma składnika, który może pomóc pozbyć się zmarszczek, ma tylko szkodliwe składniki. Powinieneś trzymać się z dala od takich produktów.

Zamiast tego używaj produktów do pielęgnacji skóry, które składają się ze skutecznych składników, które właśnie omówiliśmy. Odkryj więcej takich składników na mojej stronie Skin Health Solution, a już nigdy więcej nie będziesz potrzebować wypełniacza linii kolagenowej.

[ff id="7"]

Latest news

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy szukać tych, które są uznawane za dobre? Najważniejsze przy wyborze odzieży...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...
- Advertisement -

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Must read

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...
- Advertisement -

Czytaj dalejRELATED
Artykuły w kategorii