Reklama 7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w...

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

-

- Advertisment -

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma trudności ze znalezieniem czasu na utrzymanie swojej obecności w mediach społecznościowych.

Dlatego zainwestowałem w rozwój małych „hacków” w mediach społecznościowych - narzędzi i metod, których mogę używać, aby utrzymać swoją obecność, zwiększyć liczbę obserwujących i zarabiać pieniądze w mediach społecznościowych bez faktycznego zwiększania obciążenia pracą każdego dnia.

W tym artykule poznasz siedem z tych oszczędzających czas narzędzi mediów społecznościowych:

1) Tweet Adder - Dzięki temu oprogramowaniu możesz zautomatyzować wysyłanie wiadomości błyskawicznych do nowych obserwujących na Twitterze (świetny sposób na oferowanie swoim obserwatorom bezpłatnych prezentów do śledzenia na Twitterze, tworzenie listy w sposób w pełni zautomatyzowany). Możesz także szybko i łatwo tworzyć listy odpowiednich osób do obserwowania, bez konieczności logowania się na platformę Twitter. Łatwy!

2) Zapłać tweetem - dzięki temu oprogramowaniu możesz zaoferować obserwującym alternatywę dla dołączenia do Twojego imienia i nazwiska / adresu e-mail. Zamiast tego mogą „zapłacić tweetem” (tweetują wiadomość na swoim profilu na Twitterze iw zamian dajesz im dostęp do swojej oferty). Lubię nim upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: dodaję wartość i listę do mojej listy. Odbywa się to poprzez zezwolenie tylko obecnym subskrybentom biuletynu na płacenie sygnałem dźwiękowym. Kiedy Twoi subskrybenci wysyłają swoje tweety, tweety zawierają link, który prowadzi z powrotem do strony docelowej, która MUSI wymagać pozwolenia. Więc każdy, kto kliknie na swój tweet, musi następnie włączyć listę mailingową, powiększając w ten sposób swoją listę (ponownie, bez dodatkowej pracy)!

3) Poznaj Edgara - Typowe oprogramowanie do planowania mediów społecznościowych używane przez firmy (np.Hoot Suite i Sprout Social) nadal wymaga sporo pracy ręcznej, ponieważ musisz wprowadzić dni i godziny, w których posty będą usuwane dla każdego profilu. Ponadto nie możesz automatycznie ponownie wykorzystać treści (w rzeczywistości musisz ponownie wprowadzić ją do systemu). Dzięki Meet Edgar możesz zbiorczo pobierać różnorodne treści i pozwolić Edgarowi wybrać, kiedy zaplanować. Im więcej treści opublikujesz, tym mądrzejszy będzie Edgar (więc jeśli konkretny post zyska duży zasięg, Edgar automatycznie użyje go ponownie, aby pomóc Twoim stronom uchwycić więcej). Kocham to!

4) Fan tygodnia - ta aplikacja to świetny sposób, aby pokazać swoją miłość do najbardziej aktywnych fanów na swoich fanpage'ach na Facebooku. Co tydzień oprogramowanie, które oceni najbardziej ekscytujących z Twoich fanów na Twoim profilu, nagrodzi go, ogłaszając go „Fanem tygodnia”. To łatwy i zautomatyzowany sposób na uszczęśliwienie obserwujących!

5) Generator motywów blogów Hub Spot - Jedną z najtrudniejszych części mediów społecznościowych jest oferowanie treści do publikowania. Obejmuje również tworzenie blogów dla Twojego syndykatu w mediach społecznościowych. Za pomocą tego narzędzia możesz wpisać kilka słów związanych z tym, o czym chcesz pisać, a otrzymasz listę pomysłów na blogi.

6) Canva - jeśli nie jesteś grafikiem, tworzenie markowych grafik do postów w mediach społecznościowych może być uciążliwe (a jeśli zatrudniasz ludzi, aby zrobili to za Ciebie, może to kosztować prawdziwy grosz). Jestem specjalistą, ale nie jestem projektantem, więc robię Canvat, aby zamiast tego tworzyć własne grafiki do mediów społecznościowych. Dostosowuję te bezpłatne miejsca docelowe za pomocą własnych kolorów marki, własnych obrazów i cytatów lub wiadomości, które brzmią dla moich obserwujących.

7) WooBox - jest całkiem blisko, ponieważ możesz z nim wiele zrobić: konkursy, kupony, quizy, ankiety, strony docelowe w mediach społecznościowych i nie tylko. Jednak „hakowanie” w mediach społecznościowych i oszczędzanie czasu to funkcje, które pozwalają skonfigurować to tak, aby wszystko, co publikujesz na fanpage, było automatycznie publikowane na Twoim Twitterze. Wadą tego jest to, że Twoje treści na tych platformach są takie same (dlaczego ktoś miałby zawracać sobie głowę śledzeniem Cię na Twitterze?) A jeśli opublikujesz dłuższy post, będzie on wyglądał dziwnie na Twitterze. Jeśli jednak jesteś na czas, pamiętaj o długości swoich postów i ustal inny sposób, w jaki ludzie powinni obserwować Cię na Twitterze (tj. Dając obserwującym unikalną bezpłatną cenę tylko dla obserwujących na Twitterze za pomocą wspomnianej funkcji przesyłania wiadomości Tweet Adders Direct nr 1, Warto było.

Uzbrojony w te 7 narzędzi społecznościowych, możesz stworzyć następujących fanów, którzy Cię kochają, nie poświęcając godzin każdego dnia na opracowywanie treści, tworzenie postów i znajdowanie sposobów na nawiązanie kontaktu. (łał!)

Teraz idź tam i zrób to!

<3 Amanda

[ff id="5"]

Latest news

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy szukać tych, które są uznawane za dobre? Najważniejsze przy wyborze odzieży...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...
- Advertisement -

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Must read

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...
- Advertisement -

Czytaj dalejRELATED
Artykuły w kategorii