Przemysł Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

-

- Advertisment -

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!

Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych i na życie oraz trzy różne odpowiedzi na nie!

Pytanie: Bez względu na to, jak długo agent ubezpieczeniowy był w branży, zawsze był taki czas, kiedy był debiutantem. Czy pamiętasz, co sprawiło, że rozpocząłeś karierę odszkodowawczą?

Odpowiedź 1: Mój kontakt z branżą w rzeczywistości wynikał z moich własnych żądań. Osobiście szukałem automatycznego ubezpieczenia. Problem w tym, że każda agencja, do której się zwróciłem, oferowała bardzo drogie składki. Dopiero po tym, jak wspomniałem o tym niektórym kolegom, znalazłem inne podejście. Prowadziła mnie konkretna agencja, która pokazała obsługę klienta, która wydawała się wyjątkowa. Okazali mi szczere zainteresowanie, posadzili mnie do dyskusji na temat mojej konkretnej sytuacji i przeszukali szeroką sieć dostawców, aby przygotować dla mnie plan dostosowany do potrzeb i przy konkurencyjnej niskiej stopie procentowej. Wtedy zdecydowałem, że to właśnie interesuje mnie w zawodzie.

Odpowiedź 2: Właściwie szukałem pracy, gdy dobry przyjaciel, który właśnie zdał test ubezpieczenia państwowego, zasugerował mi ten pomysł. Najpierw wyplułem perspektywę. Kiedy spotkałem szefa agencji, w której pracował, wszystko się zmieniło. Byłem pod takim wrażeniem „sceny eventowej”, że stałem się otwarty na to jako wybór kariery.

Pytanie: Jakie szkolenie wymagało zostania agentem ubezpieczeniowym?

Odpowiedź 1: Jeśli chodzi o wszystkich zainteresowanych tą dziedziną, musiałem uczęszczać na lekcje na ten temat. Skończyło się to testem, po którym otrzymałem licencję ubezpieczeniową. Muszę jednak przyznać, że bez szkolenia w miejscu pracy, które otrzymałem od agencji, która mnie przyjęła, nie byłbym tak kompetentny ani tak wykwalifikowany. To edukacja, która nie kończy się na procesie inicjacji. Do tej pory mogę szczerze powiedzieć, że mogę zaufać moim przełożonym w zakresie szkolenia wspomagającego we wszystkich aspektach tej dziedziny.

Odpowiedź 2: Szkolenie dla mnie obejmowało kurs licencyjny, egzaminy pisemne i szkolenie w miejscu pracy.

Pytanie: Która część pracy zaskoczyła Cię najbardziej?

Odpowiedź 1: Jako klient nie wyszedłem z ubezpieczenia i nie bardzo rozumiałem, jak ważne jest posiadanie uczciwego agenta, który może przeprowadzić cię przez labirynt ubezpieczeń.

Odpowiedź 2: Zanim wszedłem do branży, nie miałem pojęcia, jak ważne są ubezpieczenia we wszystkich dziedzinach życia!

Pytanie: Jakieś rady dla innych, którzy rozważają zostanie agentem ubezpieczeniowym?

Odpowiedź 1: Niewątpliwie początek jest trudny. Jeśli masz za plecami rzetelną agencję i dasz z siebie wszystko, masz szansę na sukces!

Odpowiedź 2: Jeśli ktoś mówi, że przemysł jest zalany, nie słuchaj! Zainwestuj w wysiłek. Zdobądź zaufanie swoich klientów, będąc uczciwym i prostym, a otrzymasz wynik!

[ff id="4"]

Latest news

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy szukać tych, które są uznawane za dobre? Najważniejsze przy wyborze odzieży...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...
- Advertisement -

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Must read

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...
- Advertisement -

Czytaj dalejRELATED
Artykuły w kategorii