Rozwój osobisty Chiropraktyka Statystyki marketingowe - 7 liczb do śledzenia wzrostu

Chiropraktyka Statystyki marketingowe - 7 liczb do śledzenia wzrostu

-

- Advertisment -

Dlaczego musisz utrzymywać statystyki w swojej praktyce? Powodem jest to, że jest to najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, co dzieje się w Twojej praktyce.

Czy potrzebujesz nowego pacjenta do wypełnienia dokumentacji, zadawania pytań podczas konsultacji i testowania, aby dowiedzieć się, co dzieje się z ich zdrowiem? Powinieneś także monitorować stan swojej praktyki.

Wraz z monitorowaniem stanu zdrowia Twojej praktyki będziesz przechowywać statystyki ...

 • pomoże ci zmierzyć postęp w osiąganiu celów
 • Pokaż, kiedy wprowadzić zmiany za pomocą strategii
 • pokaż, co działa, a co nie (bardzo ważne dla marketingu)
 • Poniższe statystyki to 7 obszarów, które powinieneś sprawdzać co miesiąc. W rzeczywistości przeglądanie co tydzień nie zaszkodzi, jeśli naprawdę chcesz dowiedzieć się, jak radzi sobie Twoja praktyka.

  # 1. Liczba nowych pacjentów

  Nowym pacjentem jest każdy, kto przyjdzie i zda egzamin. Pomyśl o nich jak o nowym pacjencie tylko wtedy, gdy zapłacili ci za pierwszą wizytę lub są za darmo, ale mieli zaplanowany powrót.

  Nie uwzględniaj osób, które przychodzą na bezpłatne konsultacje i wychodzą.

  # 2. Średnia liczba nowych wizyt pacjentów

  Jest to często określane jako „zatrzymanie” lub „PVA”. PVA oznacza „średnią wizytę pacjenta”.

  Aby zmierzyć pełny miesiąc, dokonaj wszystkich wizyt w tym miesiącu i podziel go przez liczbę nowych pacjentów, których miałeś w tym samym miesiącu.

  # 3. Średni dolar zebrany na pacjenta

  Aby się dowiedzieć, weź swoje kolekcje na miesiąc i podziel je przez liczbę nowych pacjentów, których miałeś w tym miesiącu.

  # 4. Współczynnik konwersji nowych pacjentów na opiekę

  Aby dowiedzieć się o tej liczbie, weź liczbę pacjentów, którzy rozpoczęli opiekę nad miesiącem, a następnie podziel przez liczbę nowych pacjentów, których miałeś w tym miesiącu.

  # 5. Średnica obudowy

  Średnia przypadków to liczba reprezentująca ilość pieniędzy, które pacjent wygeneruje w swojej praktyce. Weź swoje kolekcje miesięcznie (lub kwartalnie, rocznie) i podziel przez liczbę nowych pacjentów miesięcznie. Lub weź PVA razy twoją $ / wizytę. Więc weź # 2 i # 3 powyżej i pomnóż je razem.

  # 6. NI dla Twojego marketingu

  ROI oznacza „zwrot z inwestycji”. Aby to zrobić, po prostu weź kwotę przychodów (pobór brutto), którą Twój marketing wniósł z powrotem do swojej praktyki i podziel ją zgodnie z wydatkami na ten marketing.

  Aby dokładnie zmierzyć zwrot z inwestycji, zapytaj pacjenta (w formularzach odbioru lub ustnie), gdzie dowiedział się o twoim biurze. Monitoruj nowe zasoby pacjentów za pomocą oprogramowania. Powracaj regularnie i aktualizuj zwrot z inwestycji, ponieważ wzrośnie ona wraz z upływem czasu, gdy pacjent (lub ubezpieczenie) płaci za opiekę.

  Mierz także każdy rodzaj reklam i marketingu, który robisz ... reklamy gazet, żółtych stron, potencjałów internetowych, wysyłanie kart Starbucks 5 USD do nowych pacjentów za pomocą listu, kosztów internetowych, bezpośredniej poczty, pieniędzy pocztowych itp. Itd.

  # 7. Zysk netto

  Aby dowiedzieć się, jaki jest Twój zysk netto, weź pod uwagę całkowitą kwotę pobranej kwoty, pomniejszoną o koszty ogólne i świadczenia osobiste. Jeśli masz samochód w biurze, opłacasz ubezpieczenie zdrowotne itp., Wszystko z powrotem, aby uzyskać prawdziwy obraz.

  I weź także swoją pensję. Chcesz zobaczyć, ile przyniesie Ci Twoja praktyka, i porównać ją z poprzednimi miesiącami i latami. Możesz później dodać swoje wynagrodzenie i świadczenia dla celów księgowych i podatkowych.

  Poniżej znajdują się inne statystyki, których należy przestrzegać, aby obliczyć liczby w pierwszej siódemce. Te inne, takie jak zbiory i opłaty, dużo powiedzą o zdrowiu twojej praktyki.

  • wizyty
  • opłaty
  • wszystkie kolekcje
  • kolekcje według ubezpieczenia
  • % zebranych pieniędzy w porównaniu do rozliczanych
  • dolary za usługę
  • Pieniądze wydane na marketing
  • liczba konwersji
  • nowe zasoby dla pacjentów

  Last but not least ... w tym artykule utwórz tabelę tygodniową i miesięczną ze wszystkimi statystykami. Po wprowadzeniu tego formatu wprowadzanie liczb pod koniec każdego dnia zajmuje tylko kilka minut dziennie.

  [ff id="6"]

  Latest news

  Gdzie szukać dobrych ubrań?

  Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy szukać tych, które są uznawane za dobre? Najważniejsze przy wyborze odzieży...

  Przegląd branży World Cruise

  Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

  Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

  Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

  Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

  Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...
  - Advertisement -

  Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

  Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...

  7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

  Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

  Must read

  Gdzie szukać dobrych ubrań?

  Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy...

  Przegląd branży World Cruise

  Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...
  - Advertisement -

  Czytaj dalejRELATED
  Artykuły w kategorii