Rozwój osobisty Chiropraktyka Statystyki marketingowe - 7 liczb do śledzenia wzrostu

Chiropraktyka Statystyki marketingowe - 7 liczb do śledzenia wzrostu

-

- Advertisment -

Dlaczego musisz utrzymywać statystyki w swojej praktyce? Powodem jest to, że jest to najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, co dzieje się w Twojej praktyce.

Czy potrzebujesz nowego pacjenta do wypełnienia dokumentacji, zadawania pytań podczas konsultacji i testowania, aby dowiedzieć się, co dzieje się z ich zdrowiem? Powinieneś także monitorować stan swojej praktyki.

Wraz z monitorowaniem stanu zdrowia Twojej praktyki będziesz przechowywać statystyki ...

 • pomoże ci zmierzyć postęp w osiąganiu celów
 • Pokaż, kiedy wprowadzić zmiany za pomocą strategii
 • pokaż, co działa, a co nie (bardzo ważne dla marketingu)
 • Poniższe statystyki to 7 obszarów, które powinieneś sprawdzać co miesiąc. W rzeczywistości przeglądanie co tydzień nie zaszkodzi, jeśli naprawdę chcesz dowiedzieć się, jak radzi sobie Twoja praktyka.

  # 1. Liczba nowych pacjentów

  Nowym pacjentem jest każdy, kto przyjdzie i zda egzamin. Pomyśl o nich jak o nowym pacjencie tylko wtedy, gdy zapłacili ci za pierwszą wizytę lub są za darmo, ale mieli zaplanowany powrót.

  Nie uwzględniaj osób, które przychodzą na bezpłatne konsultacje i wychodzą.

  # 2. Średnia liczba nowych wizyt pacjentów

  Jest to często określane jako „zatrzymanie” lub „PVA”. PVA oznacza „średnią wizytę pacjenta”.

  Aby zmierzyć pełny miesiąc, dokonaj wszystkich wizyt w tym miesiącu i podziel go przez liczbę nowych pacjentów, których miałeś w tym samym miesiącu.

  # 3. Średni dolar zebrany na pacjenta

  Aby się dowiedzieć, weź swoje kolekcje na miesiąc i podziel je przez liczbę nowych pacjentów, których miałeś w tym miesiącu.

  # 4. Współczynnik konwersji nowych pacjentów na opiekę

  Aby dowiedzieć się o tej liczbie, weź liczbę pacjentów, którzy rozpoczęli opiekę nad miesiącem, a następnie podziel przez liczbę nowych pacjentów, których miałeś w tym miesiącu.

  # 5. Średnica obudowy

  Średnia przypadków to liczba reprezentująca ilość pieniędzy, które pacjent wygeneruje w swojej praktyce. Weź swoje kolekcje miesięcznie (lub kwartalnie, rocznie) i podziel przez liczbę nowych pacjentów miesięcznie. Lub weź PVA razy twoją $ / wizytę. Więc weź # 2 i # 3 powyżej i pomnóż je razem.

  # 6. NI dla Twojego marketingu

  ROI oznacza „zwrot z inwestycji”. Aby to zrobić, po prostu weź kwotę przychodów (pobór brutto), którą Twój marketing wniósł z powrotem do swojej praktyki i podziel ją zgodnie z wydatkami na ten marketing.

  Aby dokładnie zmierzyć zwrot z inwestycji, zapytaj pacjenta (w formularzach odbioru lub ustnie), gdzie dowiedział się o twoim biurze. Monitoruj nowe zasoby pacjentów za pomocą oprogramowania. Powracaj regularnie i aktualizuj zwrot z inwestycji, ponieważ wzrośnie ona wraz z upływem czasu, gdy pacjent (lub ubezpieczenie) płaci za opiekę.

  Mierz także każdy rodzaj reklam i marketingu, który robisz ... reklamy gazet, żółtych stron, potencjałów internetowych, wysyłanie kart Starbucks 5 USD do nowych pacjentów za pomocą listu, kosztów internetowych, bezpośredniej poczty, pieniędzy pocztowych itp. Itd.

  # 7. Zysk netto

  Aby dowiedzieć się, jaki jest Twój zysk netto, weź pod uwagę całkowitą kwotę pobranej kwoty, pomniejszoną o koszty ogólne i świadczenia osobiste. Jeśli masz samochód w biurze, opłacasz ubezpieczenie zdrowotne itp., Wszystko z powrotem, aby uzyskać prawdziwy obraz.

  I weź także swoją pensję. Chcesz zobaczyć, ile przyniesie Ci Twoja praktyka, i porównać ją z poprzednimi miesiącami i latami. Możesz później dodać swoje wynagrodzenie i świadczenia dla celów księgowych i podatkowych.

  Poniżej znajdują się inne statystyki, których należy przestrzegać, aby obliczyć liczby w pierwszej siódemce. Te inne, takie jak zbiory i opłaty, dużo powiedzą o zdrowiu twojej praktyki.

  • wizyty
  • opłaty
  • wszystkie kolekcje
  • kolekcje według ubezpieczenia
  • % zebranych pieniędzy w porównaniu do rozliczanych
  • dolary za usługę
  • Pieniądze wydane na marketing
  • liczba konwersji
  • nowe zasoby dla pacjentów

  Last but not least ... w tym artykule utwórz tabelę tygodniową i miesięczną ze wszystkimi statystykami. Po wprowadzeniu tego formatu wprowadzanie liczb pod koniec każdego dnia zajmuje tylko kilka minut dziennie.

  [ff id="6"]

  Latest news

  Przegląd branży World Cruise

  Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

  Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

  Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

  Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

  Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...

  Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

  Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...
  - Advertisement -

  7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

  Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

  Garmin Nuvi 1690 Przegląd GPS piesze wycieczki

  Plusy: nüLink! Usługi, rozmowy w trybie głośnomówiącym, odczytywanie wysokościPrzeciwko: Za dużo reklam, nośniki MicroSDWprowadzony na rynek w styczniu 2010...

  Must read

  Przegląd branży World Cruise

  Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...

  Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

  Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości...
  - Advertisement -

  You might also likeRELATED
  Recommended to you