Reklama Instagram czy nie? Jak wykorzystać media społecznościowe do modelowania...

Instagram czy nie? Jak wykorzystać media społecznościowe do modelowania na swoją korzyść

-

- Advertisment -

Zachowaj wszystko z umiarem, w tym posty w mediach społecznościowych. Oczywiście publikuj zdjęcia i zawsze utrzymuj kontakt z publicznością. Wyrażaj dobre wartości, takie jak podziękowania, dziękując swoim fanom za komplementy.

Zdobądź obserwujących i sam obserwuj wpływowe modele

Oprócz gromadzenia ważnych danych, wzrostu i wagi itp., Agencje i harcerze coraz częściej przyglądają się Twoim mediom, polubieniom i obserwatorom. Nie ma określonej liczby, ale oczywiście bardziej dumni. Odnosi się do Twojej zdolności do promowania siebie i odwołania się do ludzi lub docelowych odbiorców. Mimo to media społecznościowe są tylko dodatkowym atutem i nadal musisz robić wrażenie podczas wywiadów i przemówień. Dowiedz się więcej o tym, jak wywołać połączenie transferowe.

Rozmawiaj i obserwuj samodzielnie wpływowe modele, takie jak Adrian Lima i Gisele Bundchen, którzy regularnie publikują swoje zdjęcia modelek i aktualizują swoje konta w mediach społecznościowych. Śledzenie takich osób daje również potencjalnym agencjom modelek poczucie zainteresowania modą i modelingiem. Pamiętaj, że te głośne modele mają różną dynamikę, a jeśli nadal jesteś nowy lub mało kto korzysta z mediów społecznościowych, używanie ich musi być strategicznie istotne dla Twojej pozycji. Nie kopiuj tylko wszystkich sprzedaży najlepszych modeli. Chociaż uczenie się od najlepszych nigdy nie boli, modele muszą przyjąć pozytywne aspekty i zastosować je w sposób, który odpowiada naszej konkretnej społeczności.

Korzystaj z mediów społecznościowych, ale zachowaj tajemnicę

Istnieje kilka znanych modeli, które pozostają nieistotne w mediach społecznościowych. Kate Moss jest jednym z takich przykładów; jest nieśmiały i nigdy nie robi zdjęć w miejscach publicznych. Publikuj ważne zdjęcia, ale nie zapomnij o zachowaniu tajemnicy. Nie przechowuj spamu; trzymaj swoje posty trochę powściągliwie. Zdecydowanie chcesz uniknąć irytującego wpływu obserwujących, stale pojawiając się w ich kanałach mediów społecznościowych wszędzie, zwłaszcza jeśli publikujesz mniej ważne rzeczy, takie jak zdjęcia kotów lub jedzenia. Weź kilka dni wolnego i przerwy między wpisami i pamiętaj, że mniej znaczy więcej. Jeśli nie masz czegoś dobrego, nie publikuj tego. Co najważniejsze, pozostanie na niskim poziomie oznacza również mniejsze szanse na tworzenie ofensywnych postów. Aby dostać się na drabinę skarg w mediach społecznościowych, ważne jest, aby posty były kontrolowane pod względem jakości, a to, co zatrzymuje fanów i obserwujących, przedłuża Twoją skargę.

Mądrze wybierz swoją platformę

Ostatecznie zależy to od twoich obowiązków i pozycji życiowej i jest wiele przypadków. Ale możesz wziąć ze sobą supermodelki, takie jak Tyra Banks i Coco Rocha, które mają miliony fanów na wielu platformach i spędzają czas na łączeniu się z nimi niezależnie od ich napiętego harmonogramu i stylu życia. Na przykład Coco Rocha zgromadziła miliony fanów na 13 platformach społecznościowych.

Kiedy masz tendencję do pracy, większość z nas żongluje modelowaniem w niepełnym wymiarze godzin z karierą lub edukacją w pełnym wymiarze godzin i masz wiele innych obowiązków. W takim przypadku lepiej skupić swoją uwagę i energię na konkretnych platformach, które poprawią Twoją pozycję jako modelki. Najlepszą platformą z pewnością byłby Instagram. Ten układ i projekt najlepiej nadaje się do łatwego udostępniania treści wizualnych, takich jak obrazy i filmy. Chociaż tagi hash są bardzo powszechne na większości platform medialnych, są skutecznie używane do śledzenia obrazów i filmów na Instagramie. Poza tym piękno Instagrama to możliwość łatwego przeglądania strumienia, polubienia i najnowszych trendów w modzie oraz modelowania treści. Możesz śledzić agencje modelek i być na bieżąco z najnowszymi ofertami pracy i agencjami.

Najlepsze następne platformy to Facebook, a następnie Twitter, a następnie Snapchat. Dynamika wszystkich tych platform jest różna i przeznaczona również dla różnych grup docelowych. Jednak jeśli chodzi o modelowanie, Instagram pozostaje najlepszą dostępną platformą, a jeśli liczy się czas, skupienie się na Instagramie pozwoliłoby aspirującemu modelowi wyciągnąć z niego jak najwięcej.

Jeśli masz jakieś humanitarne powody, dodaj informacje o tym i pokaż światu, że treści, które publikujesz i o których mówisz, są Twoją prawdziwą naturą i osobowością poza skórą. Mamy nadzieję, że pewnego dnia okaże się, że będziesz wpływową osobowością mediów społecznościowych!

[ff id="5"]

Latest news

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy szukać tych, które są uznawane za dobre? Najważniejsze przy wyborze odzieży...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...
- Advertisement -

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Must read

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...
- Advertisement -

Czytaj dalejRELATED
Artykuły w kategorii