Reklama Jak zwiększyć marketing w mediach społecznościowych - wskazówka 1...

Jak zwiększyć marketing w mediach społecznościowych - wskazówka 1 - Zautomatyzuj tworzenie zakładek społecznościowych

-

- Advertisment -

Ten artykuł jest pierwszym z serii artykułów, które pomogą Ci zwiększyć marketing w mediach społecznościowych. Możesz z tego skorzystać, publikując swoje zakładki w serwisie społecznościowym.

Czy potrzebujesz; Wygenerować nowy ukierunkowany ruch w witrynie, blogu lub na stronie umożliwiającej rejestrację? Czy chcesz, aby Twoja witryna pojawiała się w wynikach wyszukiwania głównych wyszukiwarek? Stworzyć prawdopodobieństwo ruchu wirusowego?

Oczywiście, że tak. Mogą to być zalety tworzenia zakładek społecznościowych. Ważne jest, aby proces przesyłania mógł być zautomatyzowany, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu.

Usługa zakładek społecznościowych to scentralizowana usługa online, która umożliwia użytkownikom dodawanie, edytowanie i udostępnianie zakładek w ulubionych witrynach internetowych. Możesz łatwo uzyskać dostęp do swoich zakładek z dowolnego miejsca na komputerze podłączonym do Internetu.

Digg and Delicious, podobnie jak lista witryn, może przyciągnąć nowy ruch do Twojej witryny. Nawiasem mówiąc, Delicious spopularyzowało terminy „social bookmarking” i „tagging”. Te witryny oferują najlepszy typ odwiedzających. Osoby, które przychodzą do Twojej witryny z takiej społecznościowej witryny z zakładkami, zazwyczaj znajdują się tam, ponieważ witryna pojawiła się w wyszukiwaniu tematów, które ich interesują.

Wyszukiwarki często wyświetlają wyniki witryn z zakładkami. Tak więc po dodaniu witryny do zakładek jest to dodatkowy sposób na pojawienie się w wynikach wyszukiwania.

Przebywanie w jednej witrynie z zakładkami może często prowadzić do otagowania Twojej witryny w innych witrynach z zakładkami, więc masz potencjał do generowania ruchu wirusowego.

Pięć najpopularniejszych witryn z zakładkami dla unikalnych miesięcznych odwiedzających to Reddit, StumbleUpon, Delicious, Digg i Slashdot. Ale jest ich znacznie więcej. Magazyn wyszukiwarek sporządził listę 125 serwisów społecznościowych, z których niektóre są bardzo popularne, a inne nowsze lub oburzające.

Oprócz kierowania na główne serwisy z zakładkami społecznościowymi, znajdziesz także nieoszlifowane diamenty, które są niszowe lub dobrze przetworzone przez Google i inne wyszukiwarki.

Aby uzyskać udział w bogactwie, jakie oferuje zakładka społecznościowa, powinieneś zostawić swoje zakładki w wielu witrynach. Może się to wydawać trudnym zadaniem, ale można je zautomatyzować za pomocą odpowiedniego oprogramowania, takiego jak IMAutomator.

To oprogramowanie do tworzenia zakładek społecznościowych umożliwia błyskawiczne tworzenie łączy. IMAutomator działa z kredytem przedłożenia. Każda witryna w systemie ma koszt kredytu równy jej PageRank, więc przesłanie witryny PR1 kosztuje 1 kredyt, witryna PR4 kosztuje 4 kredyty i tak dalej. Przesyłając swoją pracę, wybierasz dokładnie, do których witryn chcesz przesłać, dzięki czemu możesz dokładnie kontrolować, ile kredytów wydasz na każdą z nich. Jeśli dopiero zaczynasz, najlepszy okres próbny to opcja bezpłatna, wtedy w razie potrzeby kupisz kredyt.

Będziesz zaskoczony, jak łatwy jest naprawdę proces przesyłania. Po zakończeniu przesyłania i przesłaniu pracy będziesz mieć dostęp do harmonogramu każdej pracy.

Domyślny wskaźnik przesyłania linków to jeden dziennie, aby uniknąć kar w wyszukiwarkach. Moja praca składała się z 63 zgłoszeń w określonym czasie, a koszt kredytów wyniósł około 6 dolarów. Witryna z zakładkami o najwyższej pozycji w rankingu PageRank była pyszna. Pozostałe 62 witryny miały PageRank od 1 do 7.

Więc tu jesteś. Zautomatyzowane zakładki społecznościowe. Koszt automatyzacji w wysokości 6 USD zaoszczędził godziny i godziny mojego czasu. Z pięciu najpopularniejszych witryn do harmonogramu zgłoszeń dodano tylko Delicious. Więc muszę ręcznie zrobić Reddit, StumbleUpon, Digg i Slashdot. Nie jest to trudne zadanie, biorąc pod uwagę długoterminowe korzyści.

[ff id="5"]

Latest news

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy szukać tych, które są uznawane za dobre? Najważniejsze przy wyborze odzieży...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...
- Advertisement -

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Must read

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...
- Advertisement -

Czytaj dalejRELATED
Artykuły w kategorii