Motoryzacja Kiedy zaczyna się ciężko, rozpocznij działalność w domu

Kiedy zaczyna się ciężko, rozpocznij działalność w domu

-

- Advertisment -

Propozycje te mogą wydawać się dobrym sposobem walki ze złą sytuacją gospodarczą. Ale tak sobie z tym poradziłem, gdy doprowadziło mnie bezrobocie i potrzeba opieki nad trójką małych dzieci. Każdy ma talent i może się ofiarować, jeśli wie, i to jest sedno dobrego biznesu. Gdzie jesteś dobry i jak się przedstawić. Przede wszystkim zwiększ swoje ego i poczucie własnej wartości.

W moim przypadku moje wczesne życie było pełne możliwości i jest to próg dla czegoś, co zadziwia większość ludzi. Jednak małżeństwo przyniosło zmiany, na które nie byłem przygotowany. Od całkowitej niezależności mój ówczesny mąż postanowił mnie nie wspierać, a kiedy pierwszy dojrzał, wpadłem na pomysł, aby otworzyć sklep dla dzieci.

Było OK, ale całkiem wycofał się z innym dzieckiem. Moja matka, która mnie tam wspierała i spędzała długie godziny za ladą, zmarła, a sprawy potoczyły się coraz gorzej. W końcu przeprowadziliśmy się do własnego domu, z dala od miejsca, w którym byłem, i do obszaru, który był dla mnie całkowicie obcy. Przebywanie tam iz powrotem w sklepie zajmowało wiele godzin, a sprzedaż była jedyną opcją.

Bycie w domu było okropne, ponieważ całe moje ciało zostało porzucone, nie mając do czynienia z niczym. Pieniądze były również bardzo napięte, ponieważ nadal borykam się z niewielkimi dochodami mojego partnera. Miał tablicę do projektowania domów i któregoś dnia zdecydowałem, że mogę jej również użyć do celów projektowych.

Całe moje życie osobiście było miłością do ogrodnictwa i rysowania. Niedawno zaczynając sztukę, znalazłem ją również nauczanie na podwórku. Nie przyniosło to jednak dużo pieniędzy, a to spowodowało pewne tarcia w małżeństwie.

Pewnego dnia postanowiłem zamieścić ogłoszenie w lokalnych gazetach i przedstawiłem się jako planowany krajobraz. To było coś, czego nigdy wcześniej nie próbowałem i nerwowo wysłałem pierwszą wizytę. Był przeznaczony do ogrodu w jednym z najbogatszych miejsc wokół nas, a kobieta uwielbiała twoje pomysły i kosztowała mnie 400 USD za mój pierwszy projekt.

Potem wszystko zaczęło się kulić. Kupiłem czasopisma o projektowaniu i książki, a wiele z nich zabrało mnie do pracy. To pozwala mi zatrudnić personel, a następnie przeprowadzić prace konserwacyjne w ogrodzie. W tym samym czasie otworzyłem również sklep, w którym sprzedawałem produkty wspierające moją działalność projektową.

Wierzę, że każdy może zrobić takie rzeczy, jeśli jest wystarczająco pomysłowy i chce odejść. Cokolwiek jest nawet dobrą okazją, możesz założyć firmę domową i kto wie, dokąd może ona prowadzić.

Moja firma rozrosła się do personelu w wieku co najmniej 20 lat, ale nadal prowadzona była głównie z domu, w którym dzieci dorastały pod nadzorem. Zapewniało im to wystarczający dochód, aby w młodym wieku mieć opiekunkę, umieścić je w prywatnych szkołach i uzyskać pomoc domową w pracach domowych. Żadna kobieta nie powinna mówić, że nie mogą tego zrobić, gdy mamy tak wiele narzędzi, które mogą nam pomóc.

[ff id="3"]

Latest news

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...
- Advertisement -

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Garmin Nuvi 1690 Przegląd GPS piesze wycieczki

Plusy: nüLink! Usługi, rozmowy w trybie głośnomówiącym, odczytywanie wysokościPrzeciwko: Za dużo reklam, nośniki MicroSDWprowadzony na rynek w styczniu 2010...

Must read

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you