Motoryzacja Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

-

- Advertisment -

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i nie masz czasu na robienie rzeczy, które kochasz, czy kiedykolwiek miałeś pomysł stwórz własną gospodarkę z biznesem internetowym w domu?

To może wydawać się przerażające.

Czy to dobry powód, żeby poważnie pomyśleć o pomyśle? Czy pozwalasz, aby Twoje lęki nadal dyktowały wyniki, jakie osiągasz w swoim życiu?

Lęki są powodem, dla którego większość ludzi nigdy nie angażuje się w pracę, aby osiągnąć swoje marzenia i cele.

Czasami znajomi mówią ci coś, to naprawdę zły pomysł. Czy pozwalasz tym ludziom powstrzymać Cię przed osiągnięciem tego, czego naprawdę chcesz?

Aby stworzyć własną gospodarkę, musisz być proaktywny, mieć dobry sposób myślenia i mieć właściwą pozycję.

Oto kilka informacji, które mogą otworzyć oczy, a także niedawno.

Wydatki sieciowe znacznie wzrosną. Dziesiątki milionów dolarów wydatków jest przenoszonych ze sklepów stacjonarnych do Internetu.

Stworzyło to niesamowitą szansę dla firm internetowych dla każdego, kto ma wizję i determinację.

Ludzie zarabiają dziś mniej pieniędzy niż dziesięć lat temu. Giełda jest tam, gdzie była dziesięć lat temu. Dochody gospodarstw domowych wróciły dziesięć lat temu. To są dość niesamowite i przygnębiające statystyki.

Niedawne badanie wykazało, że większość rodziców uważa obecnie, że ich dzieci są w gorszej sytuacji niż dzieci.

Stopa bezrobocia wśród absolwentów ostatnich czterech lat wynosi 50%, a średni dochód to 40 000 USD dla tych, którzy mają szczęście znaleźć pracę.

Czy znasz termin „niepełne zatrudnienie”?

Podczas gdy bezrobocie oznacza ludzi bez pracy, niepełne zatrudnienie definiuje prawie 30 procent Amerykanów „pod wodą”, co oznacza, że ​​ich długi, w tym długi, są więcej niż warte ich domu (dzięki fiaskowi bankowemu i kryzysowi gospodarczemu).

Połączenie bezrobocia i niepełnego zatrudnienia to około 26,5% populacji USA.

A co z ogromnym zadłużeniem rządu USA? Ile razy nasi „szanowani” liderzy mogą „doprowadzić” na skraj bankructwa naszego ukochanego kraju?

Może nadszedł czas, aby poważnie rozważyć założenie własnej firmy internetowej w domu?

Kurs tworzenia nowych firm według indeksu przedsiębiorczości Kauffmana w 2011 r. Wykazał, że każdego miesiąca zakładano 543 000 firm.

Przedsiębiorcy to osoby, które chcą odzyskać kontrolę nad swoją sytuacją, swoim życiem. Wiedzą, czego chcą, gdzie chcą być i kim chcą być.

Wchodzenie do nowej firmy od podstaw może być rzeczywiście ryzykowne. Komu ufasz? Jak dowiedzieć się, jak zacząć? Jak tworzysz biznesplan? Jak wyprzedzasz trendy?

Badania sugerują, że twoje środowisko, twoje środowisko i twoja sfera wpływów są odpowiedzialne za ponad 50 procent wyników, jakie osiągasz w swoim życiu. NIE twoja dyscyplina czy wola.

A co by było, gdyby istniał inkubator przedsiębiorczości i akademia sukcesu dla przedsiębiorców, która łączy kompleksowy system szkoleń krok po kroku z pełnym pasji mentoringiem, aby utorować drogę poważnym obecnym lub potencjalnym przedsiębiorcom do tworzenia własnych finansów i zakładania biznesu internetowego w domu?

[ff id="3"]

Latest news

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy szukać tych, które są uznawane za dobre? Najważniejsze przy wyborze odzieży...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...
- Advertisement -

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Must read

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...
- Advertisement -

Czytaj dalejRELATED
Artykuły w kategorii