Rozwój osobisty Zrozumcie to myślenie: Odwrót duchowy

Zrozumcie to myślenie: Odwrót duchowy

-

- Advertisment -

Żyjąc na rekolekcje duchowe, różni ludzie udali się do świętego miejsca, aby wypełnić rekolekcje duchowe. W Cotabato na Filipinach dwie stacje radiowe nie nadają swoich regularnych programów od czwartku do soboty każdego roku, gdy pracownicy wycofują się. Wiele osób udaje się do duchowego schronienia podczas tygodnia Semana Santa. Ale sądząc po skutkach tych ustępstw w ich życiu, okazało się, że nie byli świadomi duchowego przebudzenia podczas tych ustępstw. Wnoszą ten sam sposób życia przed i po rekolekcjach duchowych. Możesz doświadczyć wielu duchowych lub religijnych wysokości. Ale nic nie wydarzyło się w ich głębi. W tym artykule opisano, jak korzystać z rekolekcji duchowych, aby doświadczyć duchowego przebudzenia.

Czy masz konkretny cel rekolekcji duchowej?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby doświadczyć duchowej ekscytacji podczas rekolekcji, jest osiągnięcie określonego celu, jeśli podejmiesz tę pracę. Nie ma znaczenia, czy twój przełożony czy pracownik działu zasobów ludzkich zaprowadzi cię na rekolekcje duchowe. Jeśli zrobisz to sam, przygotuj konkretny cel, aby zaplanować rekolekcje duchowe.

Ich celem jest zmiana twojego życia na lepsze. To jest ogólny cel. Lepiej przeżyj rekolekcje duchowe, osiągnij konkretny cel. Na przykład możesz ustawić cel, który jest gotowy do rzucenia palenia. Lub jego celem jest przeczytanie jednej ewangelii skutecznej w wieku emerytalnym. Lub może to być przypadek poprawy osobowości. Cokolwiek to jest, zrób to konkretnie.

Zdobądź ułamek na chwilę, aby porozmawiać ze swoim bogiem. Po drugie, czas porozmawiać ze swoim Bogiem, niezależnie od tego, czy myślisz o nim, czy cokolwiek myślisz.

Na rekolekcjach na ogół odbywają się wykłady dla nauczycieli lub osób przeprowadzających się oraz medytacje dla uczestników. Zastanów się nad tym ponownie w okresie wykładu emerytowanego profesora Bożego. Na przykład, jeśli słuchasz rozmów, możesz powiedzieć swojemu Bogu, że będę bardzo rozmawiał w akcji.

Powiedziałem „twój Bóg”, ponieważ każdy z nas ma inną boską teorię, niezależnie od tego, czy jesteśmy całkowitymi chrześcijanami, czy muzułmanami. Buddyści są prawdopodobnie podobnymi do Boga chrześcijanami i muzułmanami. Ateiści lub niewierzący posiadają prawdziwy obraz Boga, którego zaprzeczali. Nic nie zaprzecza. Istnieje Boska teoria, której zaprzeczyłeś. Porozmawiaj z tym bogiem podczas odwrotu.

Następnie, kontemplując, powiedz Bogu wszystko, co sięga do twojego ducha. W ten sposób łączycie się z regułami zewnętrznymi, jeśli jeszcze tego nie robicie, a wzrost staje się okazją do duchowego przebudzenia.

Napisz zapis swoich myśli

Po trzecie, napisz swoje przemyślenia na dobrym laptopie. Zdaję sobie sprawę, że wielu nie pisze podczas rekolekcji. Słuchają mówcy i wykonują ćwiczenia, takie jak śpiew i postawa, ale nie piszą.

Jeśli nie piszesz w swoim umyśle, oznacza to, że nie masz żadnych zapisów, a później nie jest łatwo zapamiętać myśli. W międzyczasie, jeśli go zapiszesz, możesz przeczytać go później i zobaczyć, jak poprawiło się twoje życie od czasu wycofania się. W ten sposób zobaczysz, jak rozwijało się Twoje życie. A jeśli nie widzisz poprawy, możesz wprowadzić niezbędne zmiany, aby kontynuować na drodze do wieczności. W ten sposób będziesz wiedział, czy jesteś duchowo przebudzony, czy nie, lub czy twoje myśli duchowe postępują, jeśli doświadczyłeś duchowego przebudzenia.

Są to środki skutecznego wykorzystania ustępstw, aby zainspirować cię duchowo: celem jest rozmowa z bogiem odosobnienia, napisanie myśli. Powodzenia w duchowym odosobnieniu!

[ff id="6"]

Latest news

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy szukać tych, które są uznawane za dobre? Najważniejsze przy wyborze odzieży...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...
- Advertisement -

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Must read

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...
- Advertisement -

Czytaj dalejRELATED
Artykuły w kategorii