Rozwój osobisty Dopóki to się nie skończy, zawsze wydaje się to...

Dopóki to się nie skończy, zawsze wydaje się to niemożliwe

-

- Advertisment -

Zawsze wydaje się to niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione w pierwszej części, pokazując, że nasz umysł ogranicza nasze przekonania i potencjał co do tego, co naszym zdaniem możemy zrobić. Druga część pokazuje jednak, że ludzie, którzy idą naprzód, nie wierzą w ograniczenia, są przeciwni światu, pozwalając na rzeczy.

Dlaczego uważasz, że rzeczy są niemożliwe lub możliwe? Czy coś, czego nigdy nie zrobiono, czego nie można zrealizować? Jak osiągnąć tę możliwość myślenia?

Wiele rzeczy, które obecnie uważamy za prawdę, dopiero niedawno uznano za niemożliwe. W przeszłości większość ludzi myślała, że ​​mało prawdopodobne jest lot, chodzenie na księżyc, posiadanie smartfona lub możliwość oglądania wideo po drugiej stronie świata.

„Tak wiele z naszych snów na początku wydaje się niemożliwych, potem wydaje się mało prawdopodobnych, a potem, gdy przywołamy wolę, wkrótce stają się nieuniknione”. - Christopher Reeve

Niemożliwe i możliwe

Podczas mojego pobytu w armii radzieckiej pamiętam, że komputery są tak masywne jak pomieszczenie z kartami perforowanymi, gdy przechodzą do analizy rzeczy. Minęło ponad 30 lat i była to świetna zmiana!

Zrozum, że twoje osobiste doświadczenie tworzy system przekonań. Tworzy to, co uważasz za niemożliwe i możliwe. I tylko dlatego, że coś wydaje się niemożliwe, nie oznacza, że ​​nie da się tego zrobić. Umysł jest jak spadochron; działają tylko wtedy, gdy je otworzymy.

Dlatego uważam, że nasza strefa komfortu jest sprzeczna z naszym sposobem myślenia, że ​​wszystko jest możliwe, niszczy nasze cele i uniemożliwia nam spełnienie naszych marzeń. Na całym świecie można zobaczyć, ilu ludzi, którzy odnieśli sukces, podjęło odważne kroki, aby to uniemożliwić.

Słowo jest niemożliwe

Jestem pewien, że masz marzenia i pragnienia; wszyscy to robimy. I nie ma znaczenia, czy są duże czy małe. To zależy od tego, jak ważne są dla Ciebie, jak je wypełniasz i zamieniasz w rzeczywistość. Jeśli uważasz, że wydaje się to niemożliwe, nadal będziesz śnić, a one pozostaną tylko snami.

Niestety, zamiast doświadczać prawdziwej przyjemności i spełniać marzenia, będziesz zadowolony ze średnich warunków w swoim życiu. Widzisz tylko, jak rzeczy wydają się niemożliwe, ponieważ tworzysz je w ten sposób. I tak, niektóre rzeczy nie są możliwe, ponieważ są naprawdę trudne. Tak czy inaczej, wyzwanie polega na pokonaniu i rozwoju.

Dążenie do niemożliwego

Spełnianie marzeń, które wydają się niemożliwe, jest oczywiście ciężką pracą, ale powinieneś wiedzieć, że wszystko jest możliwe przy odpowiedniej ilości wiary, ciężkiej pracy, umiejętności i wytrwałości. Musisz także zrozumieć różnicę między myśleniem życzeniowym a myśleniem. Jest to wspierane przez plan i działanie, a pierwszy to tylko pomysł lub pomysł.

Ty i ja możemy marzyć i wyobrażać sobie wspaniałe rzeczy. Ale jeśli chodzi o działanie, większość ludzi ponosi porażkę. Zwykle wymyślają wymówki, że nie da się tego zrealizować bez wypróbowania tego samodzielnie.

Krótko mówiąc, wiele osób dyskwalifikuje się z wyścigu do sukcesu, zanim zrobi pierwszy krok. Jednak dla niektórych jest odwrotnie. Mają dostęp i odwagę w przekonaniu, że można to osiągnąć, więc uważnie ich obserwuj.

Umożliwianie niemożliwego

Ale jakie jest podejście do niemożliwości? Odpowiedź na to pytanie polega na rozwinięciu postawy naukowca lub dziecka, które odkrywa i uczy się nowych rzeczy. Wypróbuj różne sposoby, bez względu na to, jak szaleni mogą być.

A potem musisz eksperymentować z rzeczami w kółko, aby robić postępy, iść do przodu i robić to, co wydaje się niemożliwe. Kluczowym elementem jest kształtowanie stabilnego i produktywnego myślenia. Uważaj, aby nie wrócić do myślenia życzeniowego.

Dlatego podejmuj działania każdego dnia, bez względu na to, jak małe lub małe. Musisz pozbyć się wiary i pomyśleć, że nie jest to możliwe. Unikaj negatywnej pewności siebie, takiej jak myślenie, że nie możesz tego zrobić lub że nie jesteś wystarczająco dobry. I przestańcie wierzyć, że czas nie jest odpowiedni lub że powinniście to zrobić dawno temu.

Zmieniające się myślenie o niemożliwości

Od dzieciństwa lub okresu dojrzewania nasz umysł uczy się akceptować niemożliwe myślenie. Często dzieje się tak z przeszłych niepowodzeń i niekorzystnych doświadczeń. Istnieją również dowody na istnienie rówieśników lub przykłady prawdziwego życia, które pokazują nam, że rzeczy wydają się niemożliwe.

Dlatego masz wstępnie zainstalowany mechanizm obronny, który racjonalizuje twój umysł, aby myśleć i wierzyć, że nie jesteś tym, który może to zrobić lub nie masz zdolności do odniesienia sukcesu. A jeśli uważasz, że nie możesz, zgadnij dobrze, masz rację.

Dlatego dziś proszę i zachęcam was do przyjęcia, zaakceptowania i zaakceptowania nowej wersji myślenia w waszym życiu. Musisz przyznać, że wszystko jest możliwe, dopóki nie będzie wątpliwości, że nie jest to możliwe.

Wskazówki, jak przezwyciężyć niemożliwe

  • Nie martw się i przypomnij sobie, że wszystko jest możliwe.

  • Mają umysł naukowca lub dziecka do odkrywania i uczenia się.

  • Uwierz w siebie i swoją zdolność do sukcesu, nawet jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

  • Postaw na marzenie, które szanujesz, bez względu na przeszkody.

  • Napisz książkę, którą chcesz napisać, pomimo przekonania, że ​​masz ograniczenia.

  • Zdobywaj i wdrażaj metody myślenia i wzrostu.

  • Załóż własny biznes, tworząc plan i podejmując działania.

  • Unikaj założenia, że ​​coś nie jest możliwe, tylko na podstawie twoich wcześniejszych myśli i pomysłów.

  • Pamiętaj, że to, co wydaje się niemożliwe, jest więcej niż często możliwe.

  • Zmień swój stan umysłu z niemożliwego na możliwy.

Pamiętaj, entuzjazm i strach przed nowym wyzwaniem jest niezbędną zachętą i sprawia, że ​​doświadczenie jest przydatne. Droga do sukcesu nigdy nie jest łatwa, ale okoliczności i przeszkody nigdy nie powinny być ograniczone. Zamiast tego użyj rzeczy niemożliwych jako napędu, aby osiągnąć wyższe.

Dopóki to się nie skończy, zawsze wydaje się to niemożliwe

Wiele osób chce sukcesu, ale nie jest gotowych na urzeczywistnienie tego, co wydaje się niemożliwe. Sukces zwykle wiąże się z ceną. Jeśli chcesz czegoś lepszego dla siebie i swoich bliskich, być może będziesz musiał porzucić jedno życie. Może teraz czuć się komfortowo, ale na dłuższą metę może nie być korzystne.

Jeśli więc marzysz o sukcesie przedsiębiorcy, musisz działać i myśleć jak przedsiębiorca. Oznacza to także rezygnację z bieżącej pracy i dokonanie niezbędnych wypłat. Jeśli chcesz czegoś tak złego, musisz skupić się na tym, co zawsze wydaje się niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione. I rób to bez przeszkadzania.

Gdyby wszyscy myśleli, że to niemożliwe, nie byłoby przedsiębiorców i wynalazców, którzy stworzyliby wynalazki lub dokonali przełomów na tym świecie. Pamiętaj tylko, że to, co wydaje się mało prawdopodobne, jest dobrym wyzwaniem, dopóki nie zostanie wykonane. A sukces nie przychodzi do ludzi, którzy tylko o nim marzą, ale do tych, którzy będą starali się spełnić swoje marzenia.

[ff id="6"]

Latest news

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy szukać tych, które są uznawane za dobre? Najważniejsze przy wyborze odzieży...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok był trudnym rokiem. Jednak branża działała dobrze pomimo spowolnienia gospodarczego...

Zarządzanie mediami społecznościowymi: klucz do większej sprzedaży i szczęśliwszych klientów

Firmy odnoszące sukcesy wykorzystują dziś Internet do budowania świadomości marki wśród docelowych odbiorców i przekonywania ich do kupowania produktów...

Stwórz własną gospodarkę dzięki domowej firmie internetowej

Jeśli życie nie służyło Ci tego, czego naprawdę chciałeś, czasy były ciężkie i nie zarabiasz pieniędzy, które chcesz, i...
- Advertisement -

Świadectwa agentów ubezpieczeniowych dotyczące wejścia do branży

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o przyczynach wyboru kariery w branży!Cztery pytania podkreślające pasję do ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych, biznesowych, majątkowych...

7 najlepszych narzędzi oszczędzających czas, które uzupełniają marketing w mediach społecznościowych bez zwiększania nakładu pracy!

Przy całej ciężkiej pracy potrzebnej do założenia, prowadzenia i zapewnienia rentowności firmy, nic dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców ma...

Must read

Gdzie szukać dobrych ubrań?

Ubrania możemy kupić w dzisiejszych czasach od ręki. Gdzie jednak powinniśmy...

Przegląd branży World Cruise

Według światowego przeglądu rejsów dla operatorów rejsów 2009 rok...
- Advertisement -

Czytaj dalejRELATED
Artykuły w kategorii